Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálmom volt? Vagy valóság?

Rémálmom volt? Vagy valóság?

Figyelt kérdés
Olyat álmondtam,mintha valaki rám feküdt volna, éreztem is, hogy valaki rajtam fekszik, aztán probáltam lelökni az ágyról, hiszen mozogni tudtam, aztán kinyitottam a szememet, és korom fekete volt mindenütt, pedig sosincs nálam korom sötét. Aztán olyan volt mintha valaki fogta volna a nyakamat, elkezdtem kiabálni, és anyu ébresztett fel, mivan, rosszat álmodtál? Kérdezte. Vissza aludni nem mertem. Ez mi lehetett? Nagyon ilyesztő volt. Megkérdeztem anyut, hogy kiabáltam azé ébresztett e fel, és azt mondta hogy hasonlót halott, de mikor halottam hogy mondja anyu a nevemet, akkor még éreztem, 2x mondthatta ki a nevemet, mire felkeltem. Bocsi ha sok lett

2015. máj. 14. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Feltételezem nem volt nálatok betörő, akinek minden vágyaz lett volna, hogy rád feküdjön :) -> álmodtál
2015. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rémálom volt :}
2015. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy összenyomódik mondjuk a bal oldalad és kevés oxigénhez jutsz, na akko lehet ilyeneket álmodni. Nem vsz hogy valóság volt, nem kaptál elég levegőt.
2015. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
#2 Joker 2.0 szóval innen jött neked az a rémálom sztori?? :D
2015. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat, csak nagyon valóságos volt, de álom volt.
2015. máj. 14. 10:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Devil000, nem innen jött. Én azt írtam, amit álmodtam, de az enyém nem is volt annyira rémálom. Sokkal inkább olyan volt, mint egy mozifilm :D
2015. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
3D-s mozifilm? :D
2015. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem álom volt és nem is valóság. sleep paralysis.
2015. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lidércnyomás.
2015. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez kicsit ilyesztő.
2015. máj. 14. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!