Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a jó barátom barátjával és neki az ismerősével voltam egy ismeretlen helyen,ahonnan elindultunk "haza". Egy ösvényen mentünk végig ahol kevés biciklis járt. Majd egy üzletáruhárban találtuk magunkat, ahova beakartunk menni de nem engedtek, majd elindultunk valamerre es egy parkolónál kötöttünk ki, ahol egy nagy folyó folyt. Ott láttunk embereket akiket követtünk és így jotottunk 'haza' ott láttam hogy az ismerősöm ismerőse néz, majd volt kint dolgom az udvaron és jött utána, hogy segít meg beszélgettünk, végig a szemembe nézett. Itt rájöttem, hogy álom az egész. Mit jelenthet?

2021. márc. 20. 06:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Ebből az álomból szerintem csak az ösvénynek van jelentősége. Az azt jelenti, hogy valamilyen cél felé visz. Itt az lenne a fontosabb, hogy mit éreztél álom közben. Akartál-e a cél felé haladni, vagy nem?
2021. márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából, igen, akartam a cél felé menni.
2021. márc. 20. 07:30
 3/5 A kérdező kommentje:
És itt a cél a srác lenne? Vagy nincs jelentősége? Csak azért mert az egy kicsit bekavart és nem értem mit keresett az álmomban..egyáltalán nem ismerem
2021. márc. 20. 07:45
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ez az álom azt jelenti, hogy ahova először vitt az ösvény (áruház), az volt a rossz (mivel nem engedtek be), az emberek, akiket követettek jelezheti azt, hogy az ismerősöd ismerőse jóvoltából sikerült a helyes útra térnetek. A vége pedig, hogy a szemedbe nézett végig, az szerintem azt jelenti, hogy ez a bizonyos ember érez irántad valamit, és a tudatalattid akarja felhívni erre a figyelmed ezzel az álommal. De lehet tévedek.
2021. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van benne valami, azért elgondolkodtató, bár egyáltalán nem ismerjük egymást az ismerősöm ismerősével, de ezt egyfajta lehetőségnek "tekintem". Ment a zöld pipa. Köszönöm!
2021. márc. 20. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!