Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az alom? 33/N

ZhenZhen kérdése:

Mit jelenthet ez az alom? 33/N

Figyelt kérdés

Szoval azzal kezdodott, hogy a kung-fu tanarom, Shifu mellett ultem egy hatalmas feher terepjaroban. Valamiert duhos voltam es mikor o kiszalt a kocsibol en oda csusztam a kormany moge es halalra gazoltam szegenyt. Mikor rajottem, hogy mit csinaltam elkezdtem furikazni a kornyeken mig nem talaltam egy kis osvenyt ami egy szakadekba vitt es azon leugrattam. Miutan ebbe belehaltam ismet Shifu mellett ebredtem fel ugyanott mint azelott. O a kormany mogott ult es duhos volt az kerdezte mostmar figyelek e ra. En erre kikaptam a pohar whiskyt a kezebol ( nem tudom,hogy kerult oda) ,annyit mondtam, hogy kapja be es kiugrottam a kocsibol. ( Annyi,hogy rajtam voros kivagott mini ruha volt arany pantokkal combnal felvagva, Shifun pedi arany-barna+fekete elegans ruha volt) Szoval o kiabalt, hogy menjek vissza mert kint veszellyes, en meg ordibaltam vissza, hogy evek ota ismer es meg mindig nem bizik bennem. Ekkor jott a baj. A fak kozul rank rontott ketto medve. Sikerult vissza ernunk a kocsihoz es beugrani. A ket maci elrohant a kocsi mellett es rajottunk, hogy ezek a taborunk fele mennek. Elejuk akartunk kerulni de felesleges volt mert mire visszaertunk mar harom masik gyilkolaszta az embereket halomra. En kiugrottam, hogy mentsek akit tudok, de rajottem, hogy felesleges mert ezek nem halgatnak ram es meg a panikban meg is tamadnak. Szoval a valahogy kezemben levo vasdarabbal el is vertem egy ket embert. Az egyik medvet sikerult megolnom, bele allitottam szegenyke fejebe a vasdarabot,de hiaba kiabaltam a bent levo embereknek, hogy ne nyissak ki az ajtott nem figyeltek ram. Es be engedtek a nagyot. ( vele mar talalkoztam egy masik almomban,akkor egy kastelyban kergetett es vegul kiugrottam a folyoba elole. O egy orias rovid feju medve, mint kiderult kihalt faj.) Szoval a nagy bejott es mig szettepte a tobbieket en felmasztam a teto szerkezetre belul. Ekkor hallottam meg a dudat. Shifu vart ram odakint a kocsiban. Sikerult kijutnom hozza mielott ez a nagy maci elkapott volna es elhajtottunk. En tele voltam sebekkel, csurom ver voltam Shifu se nezett ki sokkal jobban. Volt egy 12-15 eves srac a hatso ulesen akit megmentett. Ha mindez nem lett volna eleg szamomra itt jott az igazi tortura. Ahogy terdeltem az ulesen es visszafele neztem az ulesbe kapaszkodva eszrevettem a kis osvenyt amirol lehajtottam a legelejen. Kozben Shifu is mondta, hogy forduljak elore de nem figyeltem igy azt se vettem eszre, hogy mikor alltunk meg. Egyszer csak lefogott es elkezdte fertotleniteni a whiskyvel a sebeimet. Torkom szakadtabol orditottam es mondtam, hogy hagyja abba mert nagyon faj. Erre csak annyit mondott,hogy a hulyesegem az faj egyedul,meg megkerdezte az alkoholra celozva, hogy mostmar nem elvezem annyira a rossz szokasaimat? ( nem vagyok alkesz) Erre megmondtam, hogy ha elenged megolom, mire annyit mondott, hogy akkora elfaradok a sajat vergodesemben. Erre elkezdtem konyorogni, mire az sem hasznalt gondoltam csillogtatom a tudasom es ideztem valamit amire mar nem is emlekszem a Buddhatol. Erre akkora pofont lecsavart, hogy azt hittem a fejem elgurul es azt mondta,hogy : A szep szavak ismetlesetol meg senki nem valt bolcse, plane ha nem is ertem a jelentesuket igazan. Ekkor elkezdtem panaszkodni, hogy tehat mi tortent az elobb erre raszoritott a nyakamra, hogy majdnem megfulladtam es azt mondta, hogy vak vagyok, suket, meg hulye. Mondta, hogy maradjak a kocsiban de en szalltam ki,en hajtottam magam abba a helyzetbe most meg martirkodok, holott az en dontesem volt kiugrani a kocsibol. Ja meg mikor valamire mondtam, hogy engem mindenki bant akkor is kaptam egy sallert es visszakerdezett, hogy mi ujsag azokkal akiket en bantok meg? :( Nagyjabol ennyire emlekszem es mire elengedettt tenyleg nem volt kedvem kuzdeni, elaludtam.

Ez utan az almom utan kb. 3 napig nem aludtam.


2021. márc. 15. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem mindenképp.
2021. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem biztos.
2021. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Uhh... Fogalmam sincs. Őszinte leszek, gyors számítógépem van. Mikor rákattintottam a kérdésedre gyorsan betöltött, én pedig legalább olyan gyorsan kaptam agyérgörcsöt... Nem fogom elolvasni, mert nem tudsz írni és nem én leszek az, aki megfejti ezt az egy oldalas zagyvaságot...
2021. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem piros
2021. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sárga
2021. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz kevesebb karate kölyköt és A bosszú álarcát, esetleg Tini nindzsa teknőcöket.
2021. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tegnap este este 20:15 és 20:30-kor volt? Mert akkor nem álmodtad.

(Sáska)

2021. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Shifu. Az intim részeket kihagytad!
2021. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!