Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Arról van szó, egy ideje különböző szituációkat álmodok meg valakivel, és ebbe az a furcsa, hogy nem tudom, hogy kivel. Egy férfivel, ez biztos, egyik álmomban láttam az alakját, de az arcát sosem látom. Valamelyik nap, az volt az álom, hogy egy épületbe mentünk be ketten, ahol többen is voltak (ebben az álomban szerintem valamiféle párt alkothattunk), és valami olyasmi volt, hogy már régen nem láttuk egymást, de nem ölelhettük meg a másikat, vagy bármi, mert valamiért ezt titokban kellett tartanunk, ezért bementünk egy szobába, és ott megöleltük egymást, és megfogtuk egymás kezét, de nagyon érdekes volt, amikor felébredtem, akkor még szinte éreztem, hogy fogom a kezét. Aztán egy másik az volt, hogy nagy szélben rohantunk, azt hiszem egy esküvőre, az egyik rokonoméra, és én kicsit le voltam maradva mögötte (ezért is nem láttam az arcát), és tisztán emlékszem, hogy kiáltottam a nevét, de nem tudom, hogy milyen nevet, és azt is, hogy várjon meg, de nem ilyen kétségbe esetten, hanem nevetve. Ezt rettentő furának tartom, nem csak azokkal lehet álmodni, akiket ismerünk? Valaki erre tudna valami magyarázatot? Előre is köszönöm, bocsánat, ha hosszú lett.

2021. márc. 11. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Sziaa, nekem is Nagyon fura álmaim vannak. Én ennyire sem emlékszem, az én álmomban számok vannak és emberek de kb ennyi marad meg belőle, és borzasztóan félek.

Lehet butaság, de régi a házatok? Nem lehet hogy valaki a ,,túlvilágról" akar veled kapcsolatot létesíteni?

2021. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hm, igen régi a házunk, ugyanis nagypapám házába költöztünk be, és most rám hoztad a frászt.

Egyébként erre már én is gondoltam, hogy valaki a túlvilágról. De olyan érzésem van az álmomban, és miután felébredtem akkor is, mintha ismerném azt a személyt, és az a fura, hogy még (hála az istennek) semmilyen olyan szerettem vagy rokonom nem halt meg, akit ismertem volna. Csak a dédnagypapámról tudok, de akkor még nagyon kicsi voltam, és ő idősekotthonában volt.

Ne félj. Neked milyen érzéseid vannak, amikor felkelsz? Hátha ez megmagyaráz valamit.

2021. márc. 14. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!