Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért szerettem bele álmomban...

Miért szerettem bele álmomban egy ismeretlenbe?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy beleszerettem egy teljesen idegen pasiba,akit még soha az életben nem láttam,de olyan valóságosnak tűnt!

És azaz érdekes,hogy úgy búcsúztam el tőle,hogy:"majd még jövök"..vagy valami ilyesmi(lényegen nem változtat).

Ez azt jelenti,hogy találkozhatok vele,hogy létezhet egy ilyen ember a valóságban,mint ő?

Nevét sem tudom,semmi..:S

Egy üzletben találkoztam vele(már nem emlékszem milyen üzlet,de vhogyan megtudtam,hogy az egy üzlet).Ami érdekes,hogy ez egy pici helység volt.

Konkrétan emlékszek,hogy mikor búcsúzkodtam,adtam neki csókot..:/

Am. nem lehet,hogy ez egy híres ember,mert olyanokkal nem álmodok.

Veled már történt ilyen álmodban,hogy beleszerettél egy ismeretlenbe?


2010. aug. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kb minden harmadik álmomban, amelyre emlékszem, szerelmes vagyok :) Így konkrétan nem "beleszeretek" csak egyszerűen az álom azzal az állapottal indít hogy szeretjük egymást. És általában mindig másba, az esetek felében olyanba akit még nem is láttam a valóságban (legalábbis nem emlékszek rá). Illetve az esetek nagyon kis részében pedig olyanba, akihez a valós életben nem is vonzódtam soha. Még extra érdekesség, hogy mikor szerelmes vagyo ka valós életben, akkor is fordult már elő olyan álom, hogy álmomban valaki másba voltam halálosan beleesve... Ébredés után visszabillentem a nappali érzéseimbe, de érdekes volt...


Én nem keresek jelentést ezekben, én mindig úgy tekintek az álmaimra és az ott látottakra, hogy az elmém, tudatalattim vetíti, az eldugott személyiségrészeimmel találkozhatok ilyenkor.


Egyszer volt egy álmom, amikor tudtam, hogy csak álmodok, és a lányt akivel ott akkor nagyon boldogok voltunk, megkérdeztem, hogy fogunk-e még találkozni. Azt mondta igen, és mosolygott, csillogott a szeme. Hát konkrétan ő azután egy rövid ideig (amíg emlékeztem konkrétan az arcára) nem jelent meg az álmomban, de más lányok igen. Fene tudja, lehet csak más alakot öltött :D

2010. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magányos vagy, vagy nem jó a kapcsolatod. Azért álmodhattad ezt.
2010. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a felettem lévőnek van igaza, vagy megérzésed volt, és megláttad a jövőt. Ezt nehéz eldönteni.
2010. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Történt olyan,hogy álmomban találkoztam egy fiúval,akit a valóságban akkor még nem ismertem.Többször is álmodtam vele és örültem ezeknek az álmoknak.Egyik álmomban azt mondta nekem,hogy ne szomorkodjak utána,mert hamarosan újra eljön.

Pár hónap múlva a valóságban is megismertem ezt a fiút, pont úgy nézett ki,mint álmomban .És lett egy szép kapcsolat.

Azt nem tudom megmagyarázni,hogyan történhet ilyesmi.

2010. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15:28nak és 15:34nek igaza van, mindkettő egyformán lehetséges. az agyad éber állapotban csak 10 %át képes használni, álom közben közel 100 %át, így minden gond nélkül képes rekonstruálni egy gyermekkorodban látott igen vonzó alakot, egy embert aki mellett elmentél az utcán, még akkor is ha nem is figyelted vagy bámultad meg. álmodban minden ember egy valós emberről való emlék kivetülése. az h álmodban szerelmes vagy arra enged következtetni hogy magányos vagy vagy a mostani kapcsolatod nem jó neked és még keresed azt az embert aki boldoggá tenne. ha nem is úgy fog kinézni ahogy álmodban láttad, de rá fogsz ismerni:) én így találtam rá az egyik exbarátnőmre:) kb 10 évesen azt álmodtam h szexelünk, 14 évesen pedig megláttam és megéreztem ezt a dolgot, és addig bontogattam vissza az életem cselekményének a szálait még erre rátaláltam. bár akkor már rég nem jártunk a lánnyal. álmomban fekete haja és sötétbarna szeme volt, telt ajkak, nagy mellek lapos has meg minden... a valóság csak abban ütött el h kék szeme és barna haja volt:)
2010. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!