Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy éjszaka két fiúval is...

Egy éjszaka két fiúval is álmodtam. Mindkettő szerelmet vallott. És mindkettőt szerettem. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

(Azt hittem, hogy az egyikből már kiszerettem. Van ennek jelentősége?)

14/L


2010. dec. 30. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Vizsgáld meg, milyen tulajdonsággal bírtak a srácok, mert megmutatják, hogy mire vágysz egy fiúban.

Valószínűleg képtelen vagy elhinni ott legbelül, hogy ezek a tulajdonságok egy személyben is létezhetnek, pedig lehetséges.


Ha pedig ismert srácok(legalább egy), akkor valószínűleg hiányolod a már megélt szerelmet, még ha nem is volt teljes, és kicsit félsz új kapcsolatot kezdeni, félsz a bizonytalanságtól, az egyedül maradástól.

2010. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, mindkét fiút ismerem, az egyik az osztálytársam, akibe szerelmes voltam, a másikba meg most vagyok. Még nem volt kapcsolatom, ha ez számít.
2010. dec. 30. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!