Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

GyBlanka54 kérdése:

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a családommal koncerten voltunk, majd az apámnak el kellett mennie, mert sűrgősdolga volt és ott hagyott engem anyámmal aki egy ideig rohant a kocsi után, majd idegesen sétált vissza, én elindultam haza, ahogy anyám is, egy másik úton, én egy kb 30-40 perces úton mentem haza az éjszaka közepén, de olyan csiga lassan, hogy felkelt a nap, mire haza értem, anyám teljesen ki volt akadva, ahogy apám is, mikor megtudta (ő kb 10 perccel később jött haza, mint én), ja és az apámnemaz igazi apám volt, hanem vki más.


És aznap reggel, amikor ezt álmodtam, anyám totál idegesen jött haza, hogy apám úgymond felültette, vagy ilyesmi



2021. márc. 27. 16:10
 1/9 anonim válasza:
Fordíts mindent az ellentétjére de tudni kell hogy aznap min agyaltál vagy mi történt
2021. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem agyaltam semmin, csak aludtam, mert azt akartam, csak fel kellett kelni a suli miatt.
2021. márc. 27. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Meg fog halni valaki a családodban akit nagyon szeretsz
2021. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Am az apám úgy volt más, hogy nem egy random ismeretlen palu volt, hanem vki akit ismerek (nem személyesen, de ismerem, egy énekes (magyar)).
2021. márc. 28. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
JHVH
2021. márc. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem értem, hogy az utolsó az mit akar jelenteni, rákerestem, de akkor sem értem mi köze van az álmomhoz, bocsi ^^'.
2021. márc. 29. 11:17
 7/9 anonim válasza:
47%

Szerintem vegyél álmoskönyvet, nagyon hasznos ám, mindig legyen az éjjeliszekrényeden. Ha egy álom így megragadt benned, akkor fontos jelentéssel bír.

Én Berente Ági álomfejtés a-z című könyvét ajánlom, nekem is az van, és sokat segített már :)

2021. ápr. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


KIKERESTEM NEKED

2021. ápr. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy van vmi probléma a szüleid között, és apukád elhagy titeket.

De ezek nem valósulnak meg, mert ezt álmodtad. Ezek a te gondolataidat mutatják.

2022. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!