Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodhatom a valóság egy...

Megálmodhatom a valóság egy részét?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt azt álmodtam hogy a fiú aki látványosan utál engem, azzal jóba leszek és megcsókol.

Majd tegnap este rám írt, elkezdtünk beszélgetni és egész jól kijöttünk egymással, és elmondta hogy igazából bejövök neki

Mi a véleményetek erről? Csak szerintem fura?

(A barátom ennek a fiúnak az osztálytársa )



2021. ápr. 3. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Az álmok a félelmek, és vágyak tudattalan kivetülései, némileg megspékelve a mindenapok történéseivel.


Nos, egy átlagos ember ~3-5 álmot él át estkénként. Emlékezni ritkán fog 1nél többre, a többség még annyira sem.


Ha megnézzük, hogy egy fiúval való kapcsolatban naponta 3-5 alkalommal is eltud képzelni egy vágyat, vagy épp félelmet a tudatalatti, máris megkapod a választ, hogy minden este igen nagy eséllyel fogsz csupán pénzfeldobásos alapon is álmodni egyet, ami egy ilyen eseményt "előrejelez".


A válasz nem, nem álmodtad meg a valóság egy részét, ilyenek történnek állandóan. Majd szólj, ha megálmodod azt, hogy milyen számokat húztak ki.

2021. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Nagyon sok ember megálmodja a jövőt, csak nem tudják megérteni az álmaikat.

Valószínűleg szoktad érezni néha egy szituban, hogy olyan, mintha ez megtörtént volna már korábban...


Az álmod nem fura ;) Ha jobban belegondolsz a srác azért utálhatott téged látványosan, mert bejöttél neki, de neked barátod van...

Milyen érzés volt amikor megcsókolt a srác az álmodban?

2021. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!