Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az normális hogy álmodtam és...

Az normális hogy álmodtam és azt,hogy rálépek egy patkára ami fejbe csap és a valóságban is megrázkódtam,pedig tudtam,hogy "aludtam"?

Figyelt kérdés

Azért raktam idézőjelbe az alvást,mert tudtam róla,hogy alszok és bármikor fel tudtam volna kelni, sőt simán változtathattam is volna az "álmon". És elég sokszor volt már így,sőt egyszer rá is ordítottam a apára,hogy "nem kell"(az előzményeket már nem tudom), mert annyira nem tudtam megkülönböztetni a két teret egymástól és hát felkelésnél még mindig az álmomban éltem,pedig tudtam, hogy már ébren vagyok. Folyamatosan kavarodik az alvás közben megélt események a valóságban történt dolgokkal és nem mindig tudom eldönteni,hogy melyik is történt meg valójában.

Ha ez számít,elég rosszul alszom. Folyamatosan hajnali 2 vagy utána is fent vagyok,mindegy mikor fekszem le. Délután 3 fele folyamatosan álmos vagyok,de aludni nem tudok,csak úgy ahogy fentebb leírtam. Reggel pedig nagyon tudok aludni,de csak úgy,hogy ha azt már hajnalban elkezdtem.



2020. nov. 18. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A patka hogy csap fejbe?Ne igyál lefekvés előtt.
2020. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet tényleg ez történt,rafináltak ezek a ptkányok...
2020. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Xd Össze kevertem egy másik gondolatommal. Nem padka,hanem deszka,bocsi.
2020. nov. 18. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
#3 ez a baj,sokmindenen agyalsz egyszerre.Nem tud alváskor kikapcsolni az agyad.Igyál valami nyugtató teát,és lazíts.
2020. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Azt nem tudom hogy mi illik a Vaterán ilyen szempontból viszont azt tudom hogy általában mindig vevő hív fel, veszi fel veled a kapcsolatot mert meg akarja szerezni az árut ugyanis ő többen van viszont az eladó lehet csak egyedül. Érdemes felvenni a kapcsolatot az eladóval.
2020. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eltiprod(rálépek) a szerencsédet(deszkára) és élvezed(csap), hogy gondot okozol magadnak(fejbe).
2020. nov. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!