Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudok ettől szabadulni?

Miért nem tudok ettől szabadulni?

Figyelt kérdés
Álmomban folyamatosan visszatér egy régi ismerősöm hónapok óta. De tényleg konkrétan majdnem minden nap vele álmodom és kikészülök tőle. Az álmok boldogok, általában szerelmesek vagyunk egymásba, vagy egyébként vágyunk a másikra. Nem találkoztunk évek óta és a szülinapi köszöntéseket leszámítva nem is beszélünk. Régen ő többet akart, talán szerelmes is volt de én elutasítottam mert kapcsolatban voltam. Most pedig bombáz ezekkel az álmokkal a tudatalattim és nem tudok vele mit kezdeni. Már lassan ezek miatt kezdem úgy érezni, hogy többet akarok tőle és napközben is többször eszembejut. Emellett egy hosszú kapcsolatban vagyok, ami mostanában nem a legidillibb, talán ezért jönnek az álmok. De hogy mindig ugyanúgy vele... erotikus álmom egyszer volt (tényleges szexuális cselekményekkel, általában andalgás és mély beszélgetések vannak az álomban), de az olyan irdatlan rossz álomélmény volt, hogy napokig rosszul voltam, hacsak eszembejutott. Meg akarok ettől az egésztől szabadulni.

2021. ápr. 5. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem őreá vágysz igazán, hanem arra, hogy az lehess a való életben is, mint aki álmodban vagy.

Boldog, szerelmes, felszabadult...

Nem megszabadulni kell magadtól.

Valósítsd meg azt az embert aki vagy álmodban.

Akinek jól esik lenned. Mutasd ki a szereteted gyakraban.

Vagy tedd azt ami tényleg nővé teszi a nőket.

Mert honnan tudhatnám én, hogy mi az.

2021. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Valóban vágyom szerelemre, boldogságra, a mostani kapcsolatom egy ideje megrekedt egy bizonyos szinten és annak ellenére, hogy nagyon mély szeretettel szeretem a párom, nem látom a közös jövőnket. Az álmok következtében akaratlanul is elkezdtem idealizálni az ismerősömet és kicsit vágyni is rá, pedig ha visszagondolok okkal nem jöttem vele össze, amikor lett volna rá lehetőség. Kicsit úgy érzem most visszakapom az elutasítást, hogy én is szenvedjek, mint ő anno.
2021. ápr. 5. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak hangosan gondolkodom.

A "megrekedt egy szinten", azt úgy érted, hogy ő boldogtalan?

Vagy amire vágysz, nem tudja megadni, pl. lelkileg?

A mély szeretettel lenni valaki iránt nekem azt jelentené, hogy maradni akarok mellette, és nem a közös jövőkép hiányát.

Két emberen múlik, milyen irányt vesznek, ki nem akar tartani kivel, és milyen irányba? Végül is azt jó tenni ami mindkettőtöknek a legjobb egy kapcsolatban. A ragaszkodás a sajátomhoz az biztos a kapcsolat egyfajta feladása. Ami az "enyém" az már nem a "mienk".

2021. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Nem irigyellek, nem egy egyszerű szituációban vagy. Nem azért mert döntést kellhoznod, hanem azért mert át kell gondolnod a korábbi döntéseidet. A problémád gyökere ott lehet, amikor régen döntöttél és most is úgy nevezed, hogy "kapcsolatban voltam" nem azt írtad szerelmes voltam, vagy a párommal éltem stb. Ha helyesen következtetek az említett kapcsolat, ugyan az, mint most a"hosszú kapcsolat". Tapasztalataim alapján az álmaid akkor nem fognak tovább gyötörni, ha őszinte leszel magadhoz és átgondolod korábbi döntéseidet. Mit miért döntöttél és a döntésed mit okozott.


Van egy ellentét az álmodban:

"Már lassan ezek miatt kezdem úgy érezni, hogy többet akarok tőle és napközben is többször eszembejut. "

"de az olyan irdatlan rossz álomélmény volt, hogy napokig rosszul voltam,"


Ez lehet a problémád igazi forrása. Egyedül nagyon nehéz az ilyen lelki dolgokat megoldani. A legjobb lenne, ha valakinek teljesen őszintén eltudnád mesélni a történeted, ezután sok összeffüggést megértenél.


Legyen szép a napod!

2021. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!