Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ettől a rettegés...

Hogyan tudnék ettől a rettegéstől szabadulni?

Figyelt kérdés

Többször olvastam a múltban arról, hogy a leukémiának nagyon hasonlítanak a tünetei egy sima influenzához vagy megfázáshoz. Emiatt azonnal elkezdek szorongani és rettegni, ha hőemelkedésem vagy lázam lesz, vagy ha rossz a közérzetem.

Mit lehet ezzel kezdeni? Nagyon frusztráló. Napokig tartó erős szorongás és kattogás, hogy súlyos beteg vagyok-e.


2019. szept. 19. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A leukémiának csak a kezdeti tünetei hasonlóak az influenzához. Egyébként meg, ha ennyire aggódsz, csináltass évente egyszer vérképet.
2019. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A leukémiának más egyéb tünete is van, szóval addig kár ezen szoronganod drága virágszál. :-)
2019. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Milyen egyéb tünet ezek MELLETT?

Cseszhetem az éves vérképet, ha félidőben jelentkezik.

2019. szept. 19. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
A leukémia fő tünetei: makacs, visszatérő fertőzések, gyakori orrvérzés és fogígyvérzés, nagy nyirokcsomók, általános testi gyengeség
2019. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akikről hallottam, egyiknek se ilyen tünete volt.
2019. szept. 19. 18:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ínyem szokott vérezni.
2019. szept. 19. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak kivetíted erre a betegségre a valódi problémádat, h szerintem egyszerűen nem vagy boldog.

Én is voltam így! Én mindig a hív fertőzésre feszültem rá ha megszúrt valami vagy ha orális szex volt óvszer nélkül. De semmi gond nem volt soha csak boldogtalan voltam.

30f

2019. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!