Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Már sokadjára visszatérő álmom.

Egy épület/kórház a fix hely. Az álom elején próbálok rejtőzködni,a kinézetemet takarni,hogy ne tudjon rámtalálni Ő.

Egy férfi,aki nem evilági,és engem keres mert különleges vagyok, bárhova is megyek megtalál. Vonzzuk egymást. Viszont nem lehetünk együtt, mert együtt olyan hatalmunk és erőnk lenne ami el is pusztíthatná a bolygót lehet és emiatt veszélyesek vagyunk. Az álom végén bezárnak egy kórterembe,hogy megfigyelés alatt legyek és ne találhasson rám



2021. ápr. 6. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Elmebeteg vagy.
2021. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :'3
2021. ápr. 6. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Hja ez egy film volt, asszem Uma Thurmennel Szuper exnőm, vagy a Hancock, már nem is tudom.
2021. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az első úgy értette, hogy az álmodban vagy elmebeteg, és ezért zárnak be a végén egy kórterembe.

Másrészt, nem nagyon értek az álmokhoz, de nem lehet, hogy menekülsz valami elől? Valami olyan elől, amit jónak tartasz, de a valóságban és tudat alatt te is tudod ó, hogy ez nem így van. Lehet, hogy azok, akik bezárnak abba a terembe, igazából a szeretteid, akik csak próbálnak megvédeni.

2021. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!