Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom jelenthet valamit?

Ez az álom jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak a tudatalattim szüleménye nem tudom.. szóval néha mikor a párommal álmodok, beszél egy nőről (konkrétan elmondja a nevét, ami mindig ugyanaz) de a nőt sosem látni az álmomban csak beszél róla. Az álom helyzetétől függően mindig más kapcsolatban áll vele (hol családtag, hol kolléga, hol feleség) és általában nem nekem, hanem másoknak beszél róla álmomban. A legtöbbször fájdalmasan. Eddig háromszor álmodtam ezt. Megkérdeztem a párom, hogy ismer/ismert-e ilyen nevű lányt, azt mondta nem és soha nem is volt ilyen nevű ismerőse.

2021. ápr. 1. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
A pillanat mikor a feleség azt álmodja hogy megcsalja a párja és felébredve számon kéri..xd
2021. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva sejtettem, hogy ilyesmi válaszok fognak jönni :D Nem vagyok féltékeny típus és biztos vagyok benne, hogy a párom sosem csalna meg. Itt a lényeg nem a személy neme, hanem az, hogy konkrétan ugyanazt a nevet mondta az álmaimban, hozzáteszem múlt időben, mintha nem is élő személyről lenne szó. Ennyi erővel beszélhetett volna férfiról is akkor is furcsa lenne, mivel nem ismerünk ilyen nevű embert.
2021. ápr. 1. 20:19
 3/4 angolora válasza:
Régen nekem is volt olyan hogy ugyanaz az álmaimban keletkezett személy több álmomban is benne volt sőt olyan is volt hogy az álmom pontosan onnan folytatódott ahol elöző este félbeszakadt, ez mind teljesen normális ne aggódj
2021. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bánki Tomi ***** válasza:
66%

Szia Kérdező!


És mi van akkor, ha az álomban nem a nő személye a fontos? Mivel "a nőt sosem látni az álmomban csak beszél róla. Az álom helyzetétől függően mindig más kapcsolatban áll vele (hol családtag, hol kolléga, hol feleség)" ez tapastalataim szerint nem egy konkrét személyre utal, hanem a férjed környezetében levő nők összességére.


"általában nem nekem, hanem másoknak beszél róla álmomban. A legtöbbször fájdalmasan." Ez a valóságban is így van, a férjed nem mondja el neked, hogy mivel bántják meg a nők, mert te is nő vagy... Az álmodban férfiaknak beszél a bizonyos nőkről.


Valószínűleg azért álmodtad ez meg, mert a férjed egyedül nem tud ezzel megküzdeni. Amikor egy ember lelkileg sokat szenved néha a hozzá közelállók álmaiban jelenik meg a segítség ;)


Az lehet a fontos az álmodban, amit a férjed mond a bizonyos nőről. Ha végiggondolod néha te is viselkedsz úgy mint az a bizonyos nő, és gondolj arra a férjed hogyan reagál olyankor. Sok ismétlődést felismerhetsz a kapcsolatotokban;)



Kellemes napot! Ha van kérdésed írj privát üzenetet ;)

2021. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!