Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Szakközépiskolába elektronikát tanultam, sokat forrasztottunk. Tegnap este azt álmodtam, hogy Knight Ridert forrasztottam (oda-vissza futófényt), és ennyi az álom. Nagyon jó közérzettel ébredtem. Sajnos nem a szakmámban dolgozom, lehet azért álmodtam, mert hiányzik számomra ezt csinálni?

2021. ápr. 5. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet? Miért nem biztos vagy nem biztos?

Önmagával ha tisztában van egy ember, az a jó közérzet.

Nem kell szakmában dolgozni, ha ez akár csak hobbid is, és az alkotótevékenység nem csak álomban tölt el jó érzéssel.

2021. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia kérdező!


Az álmodban több minden van, mint azt gondolnád. Biztosan van valamilyen kellemes emléked ami kapcsolódik a Knight rider futófényhez és a forrasztáshoz.

Biztosan hiányzik a szakmád. A kérdés az, hogy hobbiszinten, vagy főállásban miért nem ezzel foglalkozol?


Legyen kellemes a napod!

2021. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!