Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

SSzabcsikaa kérdése:

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Már sokadjára álmodom ezt. Megpróbálom leirni az álmomat.

Úgy kezdődik hogy az álmomban alszok egy ágyban, majd az az ágy elkezd felfele menni majd elkezdek lecsúszni és zuhanok. Már több mint 2 éve szoktam ezt álmodni és minden hónapban legalább egyszer tuti hogy ezt álmodom.

Zuhanás közben mindig felkelek. Már volt, hogy sirva keltem fel. Olyanis volt, hogy felkeltettek, mert rángatóztam meg üvöltöttem.

Mitől lehet ez?

Lehet most sokan hülyének néztek, de olyanok ne irjanak akik csak csesztettnének. Köszi


2021. márc. 30. 20:10
 1/3 anonim válasza:
100%
Elvileg a zuhanás azt jelenti, hogy valami felett elveszítette az ember a kontrollt, bizonytalanságot érez.
2021. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az álmoknak nem mindenesetben van jelentésük, de ha tényleg nagyon aggaszt a dolog, vagy nem tudsz miatta rendesen aludni leress fel egy szakembert. Ő biztosabb és jobb választ tud majd adni, mint a gyakoris önjelölt álomfejtők.
2021. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés köszi nektek
2021. márc. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!