Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezeket az álmokat hogyan...

Ezeket az álmokat hogyan èrtelmeznètek?

Figyelt kérdés

Kèrtem àlombeli útmutatást, mivel kifejezetten egy bizonyos szemèlyt szeretnèk bevonzani az èletembe.

Álmodtam vmi semlegeset, ès egy pillanatra bevillant közben egy tárgy, amit ö gyüjt. (Nem annyira hétköznapi, mint szalvèta, kèpeslap,...)

Másnap szintèn kèrtem. Ekkor álmomban egy olyan szituàciòba kerültem, ami neki szívügye.

Tegnap viszont álmomban összejöttem vele, de végül kiderült, hogy nem vesz komolyan, ö egyéjszakásnak vette, èn meg komolyan, ès picit csalódott voltam.

Annyit tennèk hozzá, hogy sokat tudok róla, de nem egész nap gondolok rá, nem vagyok szerelmes, csak nagyon bejön egy ideje. Kizárólag akkor jelent meg álmomban, mikor kértem jelet. Sokat foglalkozom spirituális tevékenységekkel, ès az eddigi kért/ nem kért segítségek bejöttek.

Köszönöm, ha végigolvastad.


2021. ápr. 11. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:
De szerelmes vagy.
2021. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!