Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

3 éve meghalt a nagybátyám. Azóta már vagy ötször álmodtam azt hogy mégsem halt meg, de a legutóbbiban konkrétan az volt hogy meghalt, de visszatért/feltámadt.


Azt még tudni kell, hogy ha hozzánk jöttek vendégségbe, akkor mindig rövid ideig voltak, legalábbis nagyon gyorsan telt az idő (unokatesómmal sokat dumcsiztunk).


Na és az álmom az az volt, hogy én náluk aludtam, és onnan vittek haza engem kocsival (kb 1 órára laknak tőlünk), és a nagybátyám vezetett. a nagynéném nagyon megkönnyebbült volt, és azt mondta: Hiányoztál.

Az álomban nem volt fura hogy feltámadt.

És miközben vezetett, direkt kanyargott az egyenes úton, hogy a gyerekeit szórakoztassa, mindenki nevetett, boldog volt a légkör. Az volt az álmom vége, hogy arra gondoltam, biztos azért voltak a halála előtt is kevés ideig nálunk, mert szeretnek utazni, és alig várják, hogy az apjuk ilyen "viccesen" vezessen.


Még az is fura, hogy az álmomban úgy nézett ki a nagybátyám, amilyennek egy régi videón láttam, amin még fiatalabb volt (42 évesen halt meg).



2021. ápr. 19. 20:31
 1/8 anonim válasza:

Szia ?

Sokat gondoltál mostanában az álmod előtt a halálra vagy a magybátyádra?

Lehetséges hogy egy kedves közelei ismerősöddel fogsz találkozni a közel jövőben (úgy értem akkor amikor már pl. lehet külföldre utazni). Ez csak egy ötlet vagy az is lehet hogy olvastam egy könyvben hogy vitatkozast jelent a nagybácsi a családon belül és állítólag a feltámadás ha álmodsz akkor azt jelenti hogy szerencséd lesz vagy/és lelki megújulást.

2021. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azta... nem nagyon értek az álomfejtéshez, még olyan szinten sem mint bárki aki olvasott már erről.


A kérdésedre pedig, igen, sokat gondoltam a halálra is meg a nagybátyámra is.


Várom a további válaszokat is.

2021. ápr. 20. 07:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok nem feltétlenül jóslatok. Egyszerűen a tudatalattid, érzéseid tükörképe.

Valószínűleg szívesen találkoznál a nagybátyáddal, mert hiányzik, és főleg pozitív élményeid voltak vele kapcsolatban, szeretettel fordulsz felé. Ezeket éled át az almodban is.


Nekem elég sok szerettem elhunyt már, és rendszeresen álmodok velük még mindig, az sem ritka ugyanúgy hogy feltámadnak az álmaimban, tehát tudom hogy meghaltak, de mégis ott vannak. Olyankor megnyugszom, örülök neki, hogy velük lehetek. Néha bűntudat is előjön, vagy rémisztő, nyomasztó képek, viszont tisztában vagyok az érzéseimmel és azzal, hogy még miket nem tudtam feldolgozni. De legfőképp az ilyen álmok azt jelképezik, hogy még nem zártad le magadban teljesen, hogy meghalt a szeretted.

2021. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges.


Még várom a válaszokat!

2021. ápr. 24. 08:54
 5/8 Kispista István ***** válasza:
Az álom megfejtését csak az álmodó tudja,tudhatja.Abból amit írtál,arra gondolok,hogy számodra kedves ember volt.Búcsúzz el tőle szeretettel,ha volt probléma köztetek bocsáss meg neki,és kérj Tőle bocsánatot,ha megbántottad. A szeretet egyik legnagyobb tudása az elengedés,álmodban öleld meg.
2021. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nagybátyád, ha meghalt is él!
2021. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanigy hasnló képpen vagyok! Édesapám pár éve meghalt és azota gyakran álmondtam vele hétköznapi dolgokról, semmi extra. Az álom teljes mértékben valós érzetű volt. Még mondtam is magamban, hogy hála Istennek, hogy meggyogyult a rákból!
2021. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. jún. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!