Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Életem során többször előre...

Életem során többször előre megálmodtam dolgokat,percre pontos történésekkel,ami később a valóságban is megtörtént.Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 22:03
1 2 3
 11/22 LeonScottKennedy ***** válasza:
67%

Kedves 10.

Először is, olvasd végig a kommentemet, mert a válaszodból ítélve vagy nem olvastad végig, vagy súlyos értelmezési problémáid vannak. Ezalatt most konkrétan az "Egyébként te is az ezotériában vagy csak mondom" megjegyzésedre utaltam, azt ugyanis megmagyaráztam, hogy miért vagyok itt.

Aztán, örülök, hogy egy ember 2-3 db kommentjéből meg tudod ítélni, hogy mennyit tud a világról. Én magabiztosan állíthatom, hogy te nem tudsz eleget, ha azt hiszed, hogy jövőbelátó vagy.

Kutatók nagyon rég óta foglalkoznak már a deja vu jelenségével, olyannyira, hogy ezt reprodukálni is tudták már. "A leedsi egyetem emlékezetkutató csoportja hipnózissal sikeresen előidézte a jelenséget." Rengeteg kutatási anyag van erről. Valahogy úgy sejtem, te nem kutattál a témában, csak elkönyvelted, hogy te jövőbelátó vagy. Nos, akkor én elhozom neked az információt, hogy a tudományos szféra jelenleg azon az állásponton van, hogy ez a jelenség közeli kapcsolatban van a kimerültséggel és stresszel, illetve fiatal korban gyakoribb jelenség, amikor ugyanis fáradt az agyad, akkor hajlamosabb ezt a "glitch"-et produkálni a memóriában.

"A healthy brain can experience déjà vu. This doesn’t necessarily mean you should raise the alarms. The sensation is more likely to happen to people who travel often and have college or advanced degrees. And it can peak in young adulthood, but gradually go away with age. The common factor here? Being busy, tired, and a little bit stressed out.


People who are exhausted or stressed tend to experience déjà vu more. This is probably because fatigue and stress are connected with what likely causes most cases of déjà vu: memory."


"People who have suffered from temporal lobe epilepsy — a condition where the nerve cell activity is disturbed, causing a seizure — have reported experiencing déjà vu right before a seizure. The common factor is the temporal lobe, forming the connection between déjà vu and memory."


Tessék kutatni olyan témákban, amit nem értesz. Nem kell egyből jönni ezotériába és hülyeségeket írni, miszinformációkat terjeszteni.

2021. ápr. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11.Az ilyen emberekre mint te kár időt pazarolni ,letagadják az égről a csillagot.Megmagyarázzák,hogy a fekete az fehér.Nehogy azt képzeld már,hogy te tudsz mindent a világról.
2021. ápr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 LeonScottKennedy ***** válasza:
67%

#12:

Rendben, akkor szupererőd van, gratulálok :)

Remélem különlegesnek érzed magad.

2021. ápr. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem gyerekkorom óta rendszeres, bár nem túl gyakori és nem pontos.
2021. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Kedves #14-es!


Bocs,de nem én pontoznak le,most ébredtem,2 perce másztam föl a gyakorira.


Belecsöppentem egy vitába (?) .


Én nem értek egyet azzal,hogy emlékezünk dolgokra.

Miért emlékeznénk rá,amikor meg sem történt?

Csak arra emlékszünk,ami már megtörtént velünk,nem?


Senki nem képzeli azt,hogy szuperereje van,vagy jövőbelátó-legalábbis én nem.


Az viszont félelmetes,hogy volt másik álmom is,ami álom után 3 nappal percre pontosan úgy történt a valóságban is.



Légyszi ne veszekedjetek,normális hangnemben esetleg vitatkozni lehet.

2021. ápr. 22. 08:25
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak álmomban, fényes nappal is megtörténik, viszont csak színeket látok, ha becsukom a szemem és nagyon erős az intuícióm. Én felírtam az álmaim, és van pár álom köztük, ami kifejezetten a jövőről szólt, láttam megvalósulni. Viszont itt az a furcsa, hogy jelentéktelen dolog volt általában, de pontosan ugyan az, mint az álmomban. Az a hipotézisem, hogy azt képes vagyok megálmodni, amit a saját szememmel is látni fogok a jövőben. Az álmokban általában vannak fantasztikus elemek is, amiket a látott dologhoz asszociálok, pl. kockás padló, csempe-zuhanyzó.


Engem ezek után senki sem tud meggyőzni az ellenkezőjéről, amikor a saját szememmel láttam a leírt dolgokat megtörténni. Ez nem deja vu érzés volt, annál sokkal konkrétabb.

2021. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szerintem sem sima deja vu, hanem összetettebb,konkrétabb.


De ezt csak az értheti meg,aki képes erre.

2021. ápr. 22. 08:31
 18/22 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%
Ó, hát akkor bocsánatot kérek, ti felsőbbrendű lények. Nekem is volt már jócskán deja vu élményem, kisebb koromban, de az enyém ezek szerint nem ez az összetettebb, konkrétabb volt, hanem a sima béna. Én nem érthetem.
2021. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Leonszkottkenedi!


Senki sem mondta,hogy felsőbbrendűek vagyunk.

A tényeket írtuk le.


Légyszives ne kötözködj.

2021. ápr. 22. 08:46
 20/22 anonim ***** válasza:
19-es, az más. Vezessetek álomnaplót bizonyítandó.
2021. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!