Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan, hogy "megálmod...

Volt már olyan, hogy "megálmodtatok" valakit?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabb lesz, de dióhéjban annyi lenne talán a lényeg, hogy úgy 1-2 éve talán (de az időpontra nem emlékszem tisztán, simán lehet, hogy sokat mondtam, de tényleg nem tudom mikor lehetett már), volt egy olyan időszak, hogy rendszeresen álmodtam egy fiúval. Az álmokból úgy tűnt, hogy jártunk, de közben szinte legjobb barátok is voltunk, mindig jól éreztük magunkat egymás társaságában. Komfortzónámon kívül eső dolgokat is csináltunk (pl. hullámvasút, vidámparki játékok). Nagyjából féltucatnyi álomról lehetett szó, de mindegyik pozitív volt és szomorú voltam, amikor felkeltem, szinte ürességet is éreztem.

Néha-néha most is eszembe jut ez az álombeli fiú, de már nagyon régóta nem volt vele álmom sajnos. Az arcára sosem emlékeztem, de a testalkata nagyon megmaradt, meg a haja, meg a "lénye".

És most jönne a lényeg. Sosem volt még barátom ("pasim"), ~19 lehettem, amikor ezek az álmok megjelentek, akkor éreztem azt először, úgy igazán, hogy mi van akkor, ha sosem lesz senkim? Viszont ~1-1,5 hónapja volt egy szemezésem egy fiúval, aki később is többször megnézett. Amikor először láttam, akkor ült, később láttam sétálni és akkor eszembe jutott a fiú, akivel álmodni "szoktam". A testalkata, haja és kisugárzása is abszolút olyan volt, mint az álombeli fiúé! Nem tudom ezután hányan néznek flúgosnak (😅), de hihetetlen érzés volt.. (nem azért tetszik, mert az álomban lévő fiúra hasonlított)


És igazából nagyon meglepődtem ezen az egészen, senkinek sem beszéltem róla eddig. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy

1) történt-e már valami ilyesmi veletek?

2) ha igen, lett bárminemű folytatása? (kicsit szerencsétlen megfogalmazás, de arra kérdeznék rá, hogy az álmodott illető részese volt-e az életednek, bármilyen szinten)

3) kell-e ennek nagy feneket keríteni/ lehet ennek valami jelentése?

Köszönöm szépen, ha elolvastad és válaszolsz!😊


2021. ápr. 30. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eddig csak olyan helyszíneket álmodtam meg, ahol még sosem voltam. Embereket nem nagyon. Érdekes :D
2021. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szexeltem is sokszor álmomban, de nem jöttem össze az illetőkkel. Mai napig sokszor vannak teljesen valósnak tűnő szex álmaim, mivel az első csalódásom után a tudatos álmodásba menekültem. Persze nem olyan, mintha igazi kapcsolat lenne, de így is tökéletes nekem, legalább el tudom viselni a szingli létet.
2021. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Jöhetnek még😊
2021. ápr. 30. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt ilyen, hogy megálmodtam az illetőt. Akkor még semmit nem tudtam róla, de társkeresőnek köszönhetően kb egy év múlva megismerkedtünk. Kb 250km,re lakott tőlem.Több éves kapcsolat lett belőle.De a legfurább, hogy az egész kapcsolatunk alatt valahogy nagyok felerősödteka különféle megérzéseim és nagyon egymásra voltunk hangolódva. Szóval nem egy szokványos kapcsolat volt számomra és ez már az álmokkal kezdődött.
2021. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hűha🥺nagyon szépen köszönöm utolsó, hogy ezt megosztottad!
2021. máj. 4. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!