Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban egy szektaszerű csapat közé keveredetem. Egy sötét , fáklyákkal bevilágított katakombában voltunk. Elvegyültem köztük. Fekete köpeny volt rajtuk, és csuklya a fejükön. Középen volt egy koporsó. Valakit éppen temettek. Végig néztem az arcukon és ijesztőek voltak. Úgy emlékszem közülük való voltam. Majd én is felvettem azt az arcot. Végül elkezdtek ijesztően nevetni és nagyon beteges volt. Majd valamiért én is ezt tettem. Majd megtört az egész hangulat. Belépett egy fehér ruhás alak. Elkezdte büntetni, illetve leszidni őket. Érződött, hogy egy erős valaki. Féltek tőle. Majd elővett egy papírt és hozzám szólt. Lux, a fényhozó. Téged nem bűntetlek meg, Lucifer! Majd felkeltem.
2021. máj. 3. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álmok ilyenek, csak neked mondhatni összetetebb volt.
2021. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!