Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma 2x is álmodtam, ugymond: az egyik az volt, hogy az egyik szobánkban amikor odamentem a sarokba, egy dobozba elkezdtek kukacok kimaszni belőle, de így rendesen, én kiszaladtam, becsuktam az ajtót, és amikor Vissza néztem akkor nyitva volt az ajtó, és láttam hogy jönnek a kukacok, de én elkezdtem őket eltaposni, és amikor eltapostam akkor ilyen oriasiak voltak.

A masikmeg valami felújítás volt nálunk a házban, és meheket láttam, én szóltam apának, aztán később ahogy körbementünk a házon, több felebogar is volt, de ilyen kis csoportokban, viszont halottak voltak, poloska a szobám egyik részén, fehér színű poloska a másik részén. A másik szobában eltűntek a méhek, a konyhában is volt valami csoport ami halott volt de arra nem emlékszem. Szerintetek mit jelenthetett ez a két álom?



2021. máj. 4. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
A bal lábfejed ki lógott a paplan alól, ezért álmodta ez.
2021. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cs.Szabó István válasza:
38%
Vannak akik hisznek az álmok jövendölésében, vannak akik azt hiszik léteznek vápírok, vagy azt, hogy az UFO-k raboltákel őket Herr Spöttle a kormány tanácsadója, Pataky Attila..mások szerint a Föld mégiscsak lapos. És vannak akik elhiszik, hogy a FIDESZ nem lop...gazdag választék van az álmokban a jövendőt keresőkön kívül is. Azért a XXI. században... :(
2021. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak apró gondok az életedben, amikkel nem törődtél, nem tulajdonítottál nekik jelentőséget, de ezek idővel nagyobbra nőnek!

Vizsgáld át mit mulasztottál el megtenni, vagy mivel késel épp.

Köbnnyen kicsúszhat a kontroll a kezedből.

2021. máj. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!