Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mièrt àlmodok mèg mindig a...

Mièrt àlmodok mèg mindig a halott baràtnőmről?

Figyelt kérdés
10 èvvel ezelőtt volt egy pàrom. Nagyon szerettem. Egy nap a baràtaimmal elmentünk bulizni, mind a ketten 18 èvesek voltok. A buli vègère màr "eleget" ittunk. hajnalba elindultunk haza kocsival. Aki vezette az autót nem ivott, meg vezetès előtt aludt is. Egy kanyarban kisodródott egy màsik autó ès belènk csapódott. A vètkes sofőr ittas volt. A balesetben mellettem ült az akkori pàrom, emlèkszek az arcàra, ès èreztem hogy nagy a baj. Nem nagyon emlèkszem a testi fàjdalomra. A lelki èrzelmek sokkal rosszabb volt. Egy ideig àlmodtam vele, nem tudom, pàr èvig biztos. Tegnap este ismèt vele àlmodtam. Azt àlmodtam, hogy a buliból indulunk haza, ès kèrtem, hogy maradjunk, hogy mèg ne menjünk.De ő menni akart... út közben elbúcsúzott tőllem, elmondta hogy szeret, ès hogy boldog, majd jött a baleset. Annyi a különbsèg mèg hogy a balesetben az akkori baràtnőm egyből meghalt, àlmomban mèg beszèltem vele. A balesetből maradt egy sebhelyem a vàllamon, mikor felriadtam, olyan èrzès volt, mintha akkor szereztem volna.Fàjt a vàlam, ès sírtam. Meddig àlmodok mèg ezzel? valami tanàcs?
2021. máj. 17. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én a mai napig álmodom az első kutyámmal. Nyilván ő nem beszél hozzám. Kb 35 éve halott az a kutya, de 4-5 évente egyszer biztos, hogy megjelenik. Szerintem az erős érzelmi kötődés hozza elő. Nekem is rosszul esik, hogy nincs velem és az én szemem is könnyes. Szóval nem hiszem, hogy ennek egyhamar vége lesz.
2021. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

pontosíts kérlek:


"Annyi a különbsèg mèg hogy a balesetben az akkori baràtnőm egyből meghalt, àlmomban mèg beszèltem vele"


Ez a beszélgetés akkor történt, a baleset után, vagy a mostanira érted? A baleset után álmodban, beszéltél vele?

2021. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen.

tehàt amikor megtörtènt akkor sajnos egyből meghalt. Àlmomban viszont nem halteg egyből ès beszèlt hozzàm.

2021. máj. 17. 09:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A baleset utáni beszélgetés valóságos is lehetett. Akkor még nem távozott el a földi síkról. A mostani álmodat pedig lehet üzenetnek tekinteni, vedd nyugodtan komolyan amit mondott, hogy ő tényleg boldog és szeret téged. Ez a lényeg.
2021. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A mostani álmod alapján úgy tűnik kezded feldolgozni az elvesztését. Azért álmodsz még vele, mert még nem engedted őt el. Meg kell bocsátanod magadnak. Nem a te hibád volt sem a baleset, sem az ő halála.

Ő elbúcsúzott tőled az álmodban és elmondta neked, hogy mennyire szeret. Te is szeretted őt és ez már mindig így lesz. A szívedben ő mindig ott lesz.


Nagyon nehéz és fájdalmas dolog elengedni valakit. Kérj segítséget ha egyedül nem megy.

2021. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És azt tudod miről beszéltetek?


Mert amit leirtál az előtte volt.

2021. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BarnaRadagast válasza:
Mert ez valószínűleg az egyik legnagyobb(sőt, valószínűleg a legnagyobb) trauma ami valaha ért. Az hogy 18 évesen ekkora borzalom történt veled olyan sebet hagyott, ami sose fog igazán begyógyulni. Az álmunkban pedig elő szoktak jönni az ilyen események. Engem szerencsére ekkora veszteség nem ért, de én is gyakran álmodok olyan dolgokról amik mély nyomot hagytak bennem. Sajnos vagy nem sajnos(döntse el mindenki maga) ez semmivel sem több mint a tudatod "játéka" veled.
2021. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6# Megköszöni, hogy sose hazudtam neki, ès hogy mindig legyek az aki voltam,hogy hiànyozni fogok neki. Elmondta, hogy az tetszett neki bennem, hogy nem tàrgykènt kezeltem, hanem mindig volt vàlasztàsa, nem erőltettem rà semmit. Felhozott nèhàny kedves emlèket.
2021. máj. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!