Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok rosszat rögtön...

Miért álmodok rosszat rögtön elalvás után?

Figyelt kérdés
Már nagyjából egy hete tart, hogy amikor lefekszem aludni az azt követő 20-30 percben amikor még szinte félálomban vagyok, rosszat álmodok. De ez nem egészen olyan mint egy álom, tudtában vagyok annak hogy nem igazi de nem tudok felébredni belőle. Eddig háromszor tapasztaltam ilyet. Mindegyikben teljes sötétség volt vagy csak éppen félhomály. Ezen kívül nagyon valóságos volt mindegyik és szinte éreztem ami akkor történik velem. Az egyikben egy hihetetlenül erős valami próbált húzni magához én pedig a szőnyegbe kapaszkodtam, közben a fülembe élesen sípolt valami. Egy másik kettőben az volt a közös hogy a végén elájultam, de akkor is csak zuhantam, földet nem értem. A legutóbbiban is valami húzott maga felé, de inkább mintha levegő lett volna. Az álmomban teljesen tudatában voltam hogy mit csinálok és meg is kérdeztem magamtól hogy mennyire valóságos ami történik. Nagyon az volt. De nem láttam semmit csak éreztem. Amikor elájultam egy sípoló hang szólt nagyon hangosan a fülembe, és arra riadtam fel, mintha valami fojtogatna. Nem volt senki a szobámban. Mit jelent ez? Alvásparalízisem lehet?

2021. máj. 18. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert ha elalvás előtt álmodnàl rosszat, az hallucináció lenne.
2021. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 Vagy streszeled magad valamin

2 Vagy a zuhanásból ítélve az égiek kíváncsiak a lelkedre

2021. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!