Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam az új korszak...

Megálmodtam az új korszak eljövetelét, káoszt, és az ikerlángom?

Figyelt kérdés

Le írtam ezeket, megosztom azzal, akit jobban érdekel. Engem az érdekel, valaki álmodott e ma ilyet. A következő jelképek voltak jelen:


Egy kígyó megesz egy egeret. Ez diktatúrát jelentett, de olyat, amit a valóságban a nép választott magának, ez még az álomban el lett mondva.


Emberi kéz, rajta jegyűrű, nem látszik minden ujja teljesen. Ez pártokra vonatkozik. Sok párt egybeolvad, bal és jobb, és eredetileg bal és jobb kéz volt, de mikor néztem, bal kéz volt mind a kettő, megtévesztés. A jegyűrűt nem értem, mi lehet.


Emberi kéz, minden ujja látszik, mintha 10 ujj, vagyis két kéz lenne egyben. Ez volt a legerősebb jelkép, rengetegszer volt mutatva, az emberiséget szimbolizálta, emberi felismerést.


Felakasztás: az álomban, akik nem oltatták be magukat, fel akarták akasztani. Büntetést jelent, kergetést.


Voltak titkosszervezetek, akik a jót szolgálták. Kettő nagyon erős volt belőlük, azt hiszem a másodiknak ez volt a jelképe:

[link]


A lány pedig kék szemű, nagy szempillájú. A nevéről Veronika jut eszembe, ha rágondolok. Tanár, 4 fiúja volt eddig, Attilát csókolta, ha nagyon vágyott szerelemre. És nagyon vágyott rá. Amikor leszólítottam, akkor nagyon meglepődött, zavarban volt, de aztán elengedte magát, játékos volt, szerelmet akart. A legszebb lány volt, akit valaha láttam, de ez talán nem is lényeg.


Ezt csak úgy leírtam, hátha valaki valamit le tud vonni belőle, vagy álmodott hasonlót, és összefüggésbe lehet hozni. Ismertem olyat, aki több médium által hozott létre metszetet, akik különböző időben kaptak üzeneteket, és így hitelesítette őket, hogy mindegyik ugyanazt látta.



#Emberi kézjel
2021. máj. 21. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Te komolyan elhiszed, vagy elgondolkodsz rajta, hogy azt álmodtad meg, hogy mindenkit felakasztanak, aki nem oltatott? Fuu bakker, szerintem neked sem a neten kéne írkálnod, hanem bemenni valami pszichiátriai intézetbe és kikezeltetni magad.
2021. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Megálmodtál egy fejedben lévő világot.


Velem is volt olyan, hogy egy nagyon bölcsnek hangzó idézetet (már nem emlékszem rá) olvastam álmomban - teljesen megértettem, elgondolkoztam rajta, rájöttem hogy ez mekkora felfedezés.


Felébredéskor meg néztem, hogy ez mekkora hülyeség már :D

2021. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
A jövőt lehetetlen megjósolni. Persze vannak rögzült dolgok, amiknek 100%-ig ki lehet számítani a jövőjét, de egyébként semmi. Jól elszórakoztat az agyad este, ebbe többet kár beleképzelni.
2021. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

Diktatúra, amit a nép választott magának...

Bizony, bizony! Borzalmas diktatúra van az országban! Nem lehet semmi csúnyát mondani Viktor bácsira, mert jön az ÁVH!

Szigorú korlátozások is vannak! Aki ki merészel menni az utcára engedély nélkül, ugyancsak elviszi az ÁVH, és jól ellátják a baját! Jaj - jaj!

Jézusom... Ki ez a bohóc kérdező már megint...?😅😂😂

2021. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
4, mondjuk a diktatúrának is vannak fokozatai.
2021. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gyurcsánná nem vot ilyen szigorú diktatura. ojan jo ember! viktor csak kirabu minket. ferenc az isten! imadom
2021. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem azt írta,hogy diktatúra van, hanem hogy azt álmodta meg (ha jól értettem). De ezek amiket álmodott, nyilván nem jóslatok, csak hülyesegeket álmodik össze-vissza, ennyi.
2021. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én már azt unom kvára, hogy 10 - ből kilenc kérdésben felbukkan a politika... Legyen akármilyen kategória... Be kéne már fejezni, mert rohadt unalmas, hogy az állandó politizálással tönkreteszik, élvezhetetlenné teszik az oldalt... Tudtommal van Politika kategória, ahol mindenki kiélheti magát!
2021. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
8, igazad van, ráadásul a kérdező nem írt olyat, ami most van, hanem arra kíváncsi, hogy ez egy jóslat-e, tehát megálmodta-e ezt az új korszakot. Semmi köze ennek a politikához, csak sajnos vannak olyan elvakult trollok, akik egyből felkapják magukat és elkezdenek gyurcsányozni, viktorozni stb.. Durva
2021. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Te komolyan elhiszed, vagy elgondolkodsz rajta, hogy azt álmodtad meg, hogy mindenkit felakasztanak, aki nem oltatott?"

Te beteg vagy? Ki az aki még ilyen f4szságokat képzelt be az írásaimba?

Az álmomban szimbólumok voltak. Azt hittem ebben a kategóriában nem ilyen kétbites agyhalottak lesznek, akik nem tudják értelmezni ezeket. Na mindegy. XD

2021. máj. 21. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!