Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A DMT - A lélek molekulája...

A DMT - A lélek molekulája című film egy tipikus New Age-es, luciferiánus propagandafilm?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről?


Személyes véleményem:

nekem ez a film egyáltalán nem tetszett és bizonyos részei kimondottan taszítóan (!) hatottak rám.

Nekem ez a világ, amit a filmben felvázolnak, nem kell. (!!!)

Véleményem szerint ez ismét egy tipikus negatív, a legmélyebb lényegünk ellen irányuló film... egy újabb felénk irányított csapda.


A beavatásról:

Létezik (valamilyen szinten) a beavatás és a beavatással szemben létezik egy ellenbeavatás is,

ahol a beavatás másolatához (=a beavatásról készült fakszimiléhez) egy furcsa, idegen erő hozzáadja magát.

Tudnék konkrétabb dolgokat is írni, de a személyes valóságotokat nektek kell kialakítanotok... tehát nektek magatoknak kell eldöntenetek, hogy számotokra mit tartalmaz ez a film.

...de - tartok tőle -, hogy nem túl sok jót.



2014. márc. 30. 00:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2014. márc. 30. 00:49
 2/14 Passiflora ***** válasza:
30%

Ha az volt róla a benyomásod, hogy "propaganda film", akkor szerinted mit propagál?


A DMT használatát pszichedelikus drogként?


Még az a kérdés merült fel bennem, hogy ha - mint írod -

egyáltalán nem tetszett neked, és bizonyos részei kimondottan taszítóan hatottak rád, sőt véleményed szerint "ez ismét egy tipikus negatív, a legmélyebb lényegünk ellen irányuló film... egy újabb felénk irányított csapda" akkor mi vett rá arra, hogy végignézd a 73 perces filmet?


Ne értsd félre légy szíves, tényleg nem kötekedésből kérdezem, csak puszta kíváncsiságból, mert ha bennem egy film ennyire erős rossz érzéseket kelt, akkor tudatosan úgy döntök, hogy nem nézem tovább (még puszta intellektuális kíváncsiságból sem).


A filmről egyébként nem tudok tárgyilagos véleményt mondani, mert nem néztem végig.

2014. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért néztem végig a filmet, hogy általa is megérthessem a mai világ népszerű ezoterikus jellegű tömegjelenségeit.
2014. márc. 30. 14:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek semmi köze sincs a New Age, meg hasonlókhoz. Megjegyezném: a New Ageben semmi Sátánizmus nincsen, inkább keresztény és egyéb jobb kezes vallások egy kis ezoterikával nyakon öntve.

Sőt (ezzel nem akarok megbántani senkinek sem a meggyőződését), ha nagyon akarom még a Joy of Stannak, LaVey Sátánizmusnak, sincs köze az igazi Sátánizmushoz, véleményem szerint... (A balkezes valláshoz már inkább)


A Sátánizmus inkább ott kezdődik, hogy egy bukott angyalt, mint Jehova Isten ellenségét tiszteli. Az már más kérdés, hogy gyakorta megfordítják a szereket és Lucifer a jófiú Isten a rossz... Ilyen a Luciferánizmus. Ők nem gyilkolnak állatokat, meg hasonló elmebetegségeket sem csinálnak. Persze van olyan irányzat, ahol Lucifer mint a gonoszság megtestesítőjét tisztelek. Na rájuk már mondanám, hogy igazi Sátánista. Ők azok akik szűz lányokat, állatokat áldoznak fel az erdőben, fekete miséket tartanak, amik a kifordítása a katolikus miséknek. Kígyókkal pakolják tele a szentségtelen oltáraikat stb.


No de elkanyarodtam: Ennek a filmnek több köze van valami áltudományos mizériához, mint a New Age-hez. Az egyébként igaz, hogy a tobozmirigy (harmadik szem) termeli a DMT-t és valóban lehet tőle hallucinációkat látni, de sokak szerint ennek semmi köze a halál közeli élményekhez, inkább csak egy egyszerű vízióhoz.

Volt olyan aki mind a kettőt "kipróbálta" (pontosítva átélte), amúgy és mondta, hogy nem tapasztalt hasonlóságot.


Na, de mind 1. A halálközeli élmény, hogy valóság-e vagy sem egy kényes kérdés, (mivel ha valóság akkor nyilván van lélek is ==> hülyeség a materializmus, és jó sok ember tévhitben él... ha valóság) és inkább nem akarok nyilatkozni ezzel kapcsolatban. (Már csak azért sem mert sok komoly tudós, agysebész még mindig vitatkozik róla, hogy mi is az igazság ezzel kapcsolatban...)

2014. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Itt egy link is, hogy nem csak a levegőbe beszélek:

[link]

2014. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sur, a legmelyebb lenyegednek arthat egy dokumentumfilm, vagy barmi is ???

Szerintem felreertetted a filmet, pontosabban meeg nem erted. Ezert ijedtel meg tole.

2014. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak neked, es a veled hasonlo vibraciosszinten levoknek "luciferianus propagandafilm".
2014. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Engem az zavart ebben a filmben, hogy egy eszméletlen kamu, ráadásul egy olyan „kutatás” (kísérlet) eredménye, amit egy FREEMAN vezetett, ami egy Freeman segítségével jött létre.


Freeman illuminati bloodlines


Nem a DMT-vel van vagy lehet baj, hanem ezekkel a hazugságokkal =amiket belehazudnak a dmt-élménybe.


Ez a kép pedig maga a téboly:

Dying, by Alex Grey. (Szürke Alex)


Ez nem egyesítő kép, hanem egy tipikus FRUSZTRÁLÓ kép. Szemeket soha nem lenne szabad ábrázolni. Az égen a Szem, az iszlám kultusz által istenített KÍVÜL LÉVŐ SZEM: ez maga a téboly és az aberráció. Ez valójában a kontrollt jelenti az ember felett.


Axióma:


A kívül ábrázolt szem az mindig a kontrollt jelenti feletted.

=egy olyan szimbólum, ami ellened / veled szemben működik = ami lekorlátoz téged


A Biblia szimbolikájában a szárnyaikon szemeket viselő entitások mind a gonoszt képviselő entitások.


A filmben végig hazudoznak, de valójában megvezetni akarnak benneteket... ez a film célja. Lebeszélnek benneteket önmagatokról. Aki hisz az ilyen tartamoknak, identitás nélküli lénnyé válik (olyan szürkévé, mint aki a képet festette).


A Kezdet létezőjéből porszem lesz a végére... és nem önmaga által, hanem külső ellenerők hatására. =a tükör / mágikus tükör hatására


„A halálközeli élmény, hogy valóság-e vagy sem egy kényes kérdés”


-lehet, hogy egy külső átverés


Miért keletkezik bennünk a monoamino-oxidáz enzim? Kiktől / mitől kaptuk ezt a korlátozást? Le vagyunk korlátozva. Kb. a DMT blokkolódása miatt hihetjük magunkat testi létezőknek. (!!!)

Az is lehet, hogy ez egy belénk épített korlátozás.


A halálközeli élmény (aminek a hatására „megjavulnak” az emberek)... az kb. egy implant. =egy szintén kívülről kapott (le)korlátozás


Én átéltem egy nagy istenélményt, egy egyetemes élményt, de azt sem tudom (teljes mértékben) elfogadni...valamilyen szinten az is csak kamu.

Pedig ilyen tapasztalásért sokan „liheghetnek” az „ezoterikusok”.


Az igazság túl van mindezeken a dolgokon... és az igazságra valójában senki sem vágyik. A szenzációra annál inkább.

2014. ápr. 1. 21:11
 9/14 A kérdező kommentje:

Alex Grey

[link]


Nézzétek végig a képeit a weboldalon, ha meg akarjátok érteni, mi az, hogy tébolyult lelketlen sátánista nácizmus.

2014. ápr. 1. 21:20
 10/14 A kérdező kommentje:

Az "istenszem", ami látszik, magának a gonosznak a szeme.


A Látó ellentettje. Ellenerő a Látóval szemben. Ellenposztulátum(ok) a Látóval szemben.

Tükörben megjelenő ellenposztulátum(ok) a Látóval szemben.

(A) mágikus tükörben megjelenő ellenposztulátum(ok) a Látóval szemben.

A mágikus tükör a világ.

2014. ápr. 1. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!