Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vérhold fényében brutális...

Vérhold fényében brutális rémálom, ez normális?

Figyelt kérdés
Elkövetkező napokról szólt, próbáltam megváltoztatni benne dolgokat, mert sejtettem, hogy nem stimmel valami, de kuva nehezen tudtam felkelni mert mindig lebénultam, ha nem valóságszerűen cselekedtem benne.
2021. máj. 27. 09:14
 1/8 Psylocyber ***** válasza:

Most nézem, hogy ez tegnap lehetett. Viszonylag ritkán szoktam álmodni, de tegnap még mondtam is az asszonynak, hogy brutális rémálmom volt... meg utána szerencsére két másik normálisabb, egyszóval egy hullámvasút volt a a tegnapra virradó reggel.

Sosem hallottam még erről, de most, hogy írtad és csekkoltam, mikor volt vérhold/telihold úgy tűnik, hogy ha nem is normális, de legalábbis is előfordul. Érdekes, köszi, hogy felhívtad a figyelmet rá:)

2021. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rendszerint abból jövök rá, hogy telihold van, hogy vagy oltári hülyeségeket álmodok, vagy ordítva ébredek.

Szerintem, ez nem annyira ritka jelenség, mert már másoktól is hallottam. Meg most itt is :)

2021. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem lykantrópiát nem okoz.
2021. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Baszki, remélem, hogy nem.

Amúgy nem "y"-nal írják, hanem "i"-vel :)

2021. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is remalmom volt, de én meg arról álmodtam, ami nyugtalaníttot egész nap, szerencsére alaptalanul.
2021. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk vérholdat meg ilyeneket nem értem miért harangozzák be, hogy piros, mikor csak nagyon erősen világít.
2021. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez most egy nagyon csúfságos telihold volt. Az àllatok és az emberek is sokan megszenvedték. Néha van ilyen.
2021. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak simán álmatlan vagyok és fáj a fejem, gyanítom, a hold is ludas benne, de szoktak rémálmaim is lenne teliholdkor gyakrabban.
2021. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!