Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek normális vallás...

Szerintetek normális vallás az, ahol a hívők úgy brutálisan büntetik a gyereküket, ha nem tudja a szentírást?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy egy gyereket a vallásos szülők rendszeresen brutális módon bántották a gyereküket, ha nem tudta a szentírás szövegét. És ezek az emberek gondolom azt hitték, hogy jót tesznek isten nevében és majd ők a menybe jutnak. De normális vallás az, ahol így kell elérni, hogy egy gyerek higgyen el valami nem létező dolgot?

[link]


2019. szept. 28. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem vallásfüggő, itt a szülők a nemnormálisok. Minden vallásban lehet ilyen.
2019. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem a vallástól függ. Vannak idióta szülők mindenhol.
2019. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Ők maguk sem ismerték a Bibliát. Szívesen "elbeszélgetnék" ilyen idiótákkal.
2019. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Elolvastam. Lesz nekik bünti a börtönben, meg fogják kapni azt, amit megérdemelnek.
2019. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Ja, a börtönben majd elmagyarázzák nekik a Bibliát a böszme nagydarab ateisták. A gyerekverők nem sokáig húzzák élve.
2019. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2%

Keresztényeknél ez divat, nem tudom mi a kérdés.


Mindig is nagyon agresszív, rosszindulatú vallás volt. Pknt ezen az oldalkn olvastam, hogy allítólag Nérót sem maga a vallásuk bosszantotta fel, hanem a tűzvész idején tanúsított embertelen magatartásuk, amikor a katasztrófa idején hallelujat zengtek, hogy itt a világvége. Mit vársz akkor ezektől?

2019. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2%

"Ez nem vallásfüggő, itt a szülők a nemnormálisok"


Nagyon is vallásfüggő. A vallás az, amely rá tud venni embereket arra, hogy olyanokat tegyenek, amit nem tennének meg.


Józsué és csapata is vallási indíttatásból gyilkolta meg a kánaáni öregembereket, csecsemőket az átlag polgár mellett. Maguktól nem támadtak volna.

2019. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
6: hát, van az az ostoba gyűlölet, ami képes ilyen baromságokat elhitetni az emberrel. Gondolom te sem ok nélkül írsz ilyeneket. Biztos vagyok benne, hogy a szexhez köthető a gyűlöleted alapja, mert azok szoktak így kifordulni magukból, hogy képesek hülyét is csinálni magukból, akiknek valami nagyon nem tetszik a kereszténységben és kikérik maguknak, hogy bármi is szabályozza a dugási szokásaik.
2019. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%

#8


Semmi nem tetszik a kereszténységben. Az, hogy a vallásod megtilja, hogy a híveik megb@@sszák a baránőjüket, csak egy dolog.


Már Porfüriosz is felemelte a szavát a kereszténység ellen az ókorban, pedig neki nem a b@@szással volt a baja. Az éppenséggel nektek van, mert éjjel-nappal arról beszéltek, beleszólva mások nemi életébe.

2019. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Ennek semmi köze a valláshoz.

Kiragadtál egy szélsőséges esetet és úgy próbálod beállítani, mintha ez általános gyakorlat, sőt vallási előírás lenne a kereszténységben.

2019. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!