Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+2 hkm vagyok. Hirtelen...

16+2 hkm vagyok. Hirtelen elkapott a brutális derék fájás, kb 10 percig tartott aztán el is múlt. Ez normalis? Dokit nem érem el 😞

Figyelt kérdés
Nem volt még ilyen, hogy utána a hasam is fájt mármint nem a méhem, hanem a beleim, mint egy erős hascsikarás

2019. júl. 4. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj előfordul.
2019. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Itt mindig ez megy, Hányingerkeltő. Az szerencse, hogy nekem olyan sok eü jellegű kérdésem nincs, mert ilyen végzettségem van, maximum olyan, amiben mások tapasztalatára lenne szükség. Az adminisztratív dolgokhoz nem értek, de bármit kérdezek folyamat ez van. Nagyon ritka, hogy értelmes választ adtak. Inkább már nem is kérdezek semmit.
2019. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is ritkán kérdezek, de már meg is bántam
2019. júl. 4. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos kedves kérdező itt nagyon sok megkeseredett,b..ko válaszoló akad. Holott epp azert jött letre az oldal hogy az ember kerdezzen. Lehet masnak hulyeseg a kerdes de aki kerdezi az az esetek tobbsegeben normalis valaszt szetetne.

Csak tudnam miert jarnak az ilyenek ezen az oldalon ha ennyire eleguk van a szerintük "hülye" kerdesekbol. Nem muszaj am válaszolni....

Szoval rá se ránts!! :))

2019. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is kb. ennyi idős kismama voltam, feküdtem az ágyon és tüsszentettem. Úgy belenyilalt, elől-hátul-mindenhol, azt hittem most fogok elvetélni. Percekig tartott és nagyon rossz volt. Szerintem a magnézium szedése a trükk. Te szedsz?

A kék MagneB6-ot ajánlotta nőgyógyászom, kb. 8. hónapig mindig vettem be, ha itt fájt, ott fájt, vagy csak fáradtabbnak éreztem magam.

2019. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Magnerotot szedek 3x1et
2019. júl. 5. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!