Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mar masodszorra almodok...

Mar masodszorra almodok terrortamadassal a lakhelyemen, nagyon felek, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 08:25
 1/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Egy mondatból nem lehet álmot fejteni. Ebből csak annyit tudtunk meg, hogy félsz. Az álomfejtéshez kell az álom leírása is.
2021. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eloszor a buszpalyaudvaron voltam, lattam, h egy no, le akar szurni vagy loni egy masikat, majd mindenki elkezdett rohanni, es fogalmam nincs, mi lett a vege, mert en is elrohantam, de aztan valahogy bent volt a hiradoban. Most ugyanez, de mar annyira se emlekszek, de tobb ember volt, szinten futas, de lehet voltak, akiket elkaptak a varoterembe es nem engedtek ki, es mar az almomban is feltem, h h fogok ma buszozni, mert siman lehetnek a buszon is. Aztan pedig a regi iskolamban voltam, de kicsit mashogy nezett ki, es az is, ami korulveszi, a ket dolog a valosagbam helyileg nagyon kozel van egymashoz. Ott szinten valaki lovoldozni vagy keselni akart, kimenekultunk a terembol, de addigra mar sokan voltak, tok idegen emberek is, olyanok is, akiket teljesen mashonnan ismertem, es pl. egy eve nem beszeltunk. Benthagytam a telefonom a teremben, es az volt a szabaly, h ha elkapnak egy embert, vagy masfel perc alatt csorog egy telefon, akkor azt lovik le, akit elkaptak, es bent van, ha nem, akkor a parjat, valahogyan parba voltunk allitva, es a tuszejtok a teremben ragadtakkal vegigmondattak a tablok alapjan, ki mit csinal mostanaban. Probaltuk hivni utana a telefonomat, de vegul nem rezgett, a masik ember nem halt meg, ertem indultak el, de valami konyha-raktar szeruseg mellett voltunk, es mindent rapakoltunk az ajto ele, meg kozben elkezdtem kiszokni, de feltem, mert kint az udvaron ugy bantak az emberekkel, mint a halaltaborokban, bar nehanyan tok nyugodtak voltak. Az senkinek nem jutott eszebe, h rendort hivjon, hiaba volt naluk telefon. A szomszed iskolanak fogalma nem volt, mi tortenik nalunk, jatszottak az udvaron, tesijuk volt. Egy ember megrazta a vallam es ramorditott, h 3 percen belul megdoglok. 30 ev koruli testes pali, szurke melegito volt rajta. Vegul valami ablakon keresztul elmenekultem, beultem egy 70 eves stoppos kocsijaba, 5-6an jottek velem, es mar nem emlekszem, mi lett a vege. De ma buszoznom kene, es nagyon be vagyok tojva miatta... XD
2021. máj. 29. 09:15
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom mit jelenthet, viszont buszozz nyugodtan. Magyarországon elég kicsi az esélye a terrortámadásnak. Hamarabb fognak telitalálatos szelvényt húzni a Hatos lottón.
2021. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grimfox ***** válasza:
65%

Az álmok a való életedben a jelent, és a múltat tükrözik. Általában a múltból következő jelenlegi helyzetedet. A busz nagy eséllyel azt jelképezi, hogy van egy célod, bár kisebb cél, nem életcél, amit el akarsz érni. Az, hogy félsz felszállni rá, és hogy félsz az agressziótól, ami a buszon érhet azt jelölheti, hogy a célod elérésében akadályoznak, vagy tudod, hogy akadályozni fognak. A buszpályaudvar is a buszhoz kapcsolódik, a cél felé való törekvés kiindulópontja. Valószínű jelenleg ezen a ponton állsz az életedben.

Az iskola szimbólumát még mindig nem igazán értem, nekem is gyakran előjön, és kivétel nélkül negatív álmokban. Mivel élőben sem volt pozitív élményem a régi iskolával kapcsolatban, ezért az én álmaimban kicsit mást jelent, mint másokéban, akiknek normális iskolai élete volt. Valami kötelező érvényű, kellemetlen, befolyásoló hatást kell hogy jelöljön, ami vagy hasznodra válik, vagy nem. A terroristák az iskolában azt jelentik, hogy ezt befolyásolást erőszakkal kényszerítik rád. Nagy eséllyel többekre is, hiszen nem csak téged kényszerítettek álmodban. Az életben azt is látod, hogy másokra is ugyanígy erőszakos nyomást gyakorolnak. Az életed valamely területét, ami nem a családod érinti mindez. Munkahely, másik iskola, de akár egy szociális csoportról is lehet szó. Ezeken a helyeken nagy eséllyel próbálnak kényszert alkalmazva formálni, befolyásolni téged(és másokat) egy adott irányba. Te pedig igyekszel menekülni ebből a helyzetből, ahogy álmodban tetted. Az, hogy a tágabb környezet nem ragált rá, ugyanezt mutatja a valós életben is. Másoknak ez vagy természetes, vagy mivel nem érintettek, nem érdekli őket.

Próbáld végiggondolni a közelmúlt, és a jelen eseményeit, élethelyzeteit. Keress olyan helyzeteket, ahol megpróbáltak rákényszeríteni valamilyen változásra, együttműködésre olyan módszerekkel, amiket te agresszívnak, vagy minimum tolakodónak, kellemetlennek éreztél. Ennek a lenyomata lehet az álom. A buszos dolog valamivel egyértelműbb volt, azt könnyebben lehetett magyarázni.

2021. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az álmoknak nincs jelentősségük, max annyi, hogy ha valamitől félsz, vagy vágysz valamire azok megjelennek álmodban, de ezek sem biztosak. Például olyan nincs, hogyha kiesik a fogad az álmodban balszerencséd lesz, vagy hasonlóak. Lehet láttál most vagy régebben egy filmet, vagy olvastál egy hírt, és ez feljött az álmodban. Senki nem tudja megálmondi a jövőt. És a rossz álmokból gyakrabban lesz visszatérő álom, habár ezt az utóbbit csak saját tapasztalatból mondom.
2021. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar megint 😭😭😭 Most egy random tanar ejtett tuszul nehany regi osztalytarsammal, baratommal, es egyikonket kessel fenyegette szorakozasbol...
2021. máj. 30. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!