Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt folyton?

Miért álmodom ezt folyton?

Figyelt kérdés

A valóság: kb. hét éve mhelyemen leépítettek, köv. mhelyemet többször átalakították, pozícióim ennek megfelelően összevissza változtak, ezt megelégelve két éve felmondtam, és eljöttem mostani mhelyemre. Lényeg, hogy nem haragban váltunk el, nem hagytam elvarratlan szálakat, minden szabályosan és kulturáltan történt. Még csak nem is utolsó pillanatban szóltam főnökömnek váltási szándékomról, aki megértő volt.


Utóbbi hónapokban sokszor azt álmodom, hogy vmelyik előző mhelyemen vagyok, és közben eszembe jut, hogy az új helyemen kéne lennem (brrr... olyan, mintha óráról lógnék), vagy vmelyik előző helyemen vagyok mostani kollégák közt, és eszembe jut, hogy mindjárt itt lesznek régi kollégák, és furcsa lesz, miért itt dolgozom megint... Sokszor magam sem tudom, álmomban hol vagyok, melyik munkakörömet végzem, kinek dolgozom, kik a kollégák, mintha tök keveredne egész eddigi életem, még egyetemi éveim is idekeverednek sokszor. Volt már nemrég olyan, hogy álmomban úgy tudtam, kollégám mindjárt vizsgáztatni fog, de nem tudom, hogy érek oda (brrrrr...). :-)

A valóságban ilyen gondjaim nemigen voltak, soha nem szakadtam egyszerre sokfelé.

Semmi gond mostanában a cégünknél, mégis utóbb gyakran ilyen hülyeségeket álmodok... és tisztára ideg vagyok, mire felébredek.

Szerintetek mitől? Más is van így?


2021. jún. 7. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanulnod kell a korábbi hibáidból. Lehet, hogy az előző munkahelyeden több olyan hibát is elkövettél, amit itt is el szoktál, pedig tanulnod kéne belőlük.
2021. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!