Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy érdekes visszatérő álmom. Ahogy elaludtam, elkezdtem zuhanni a sötétségben. Hallottam, és szinte éreztem a bőrömön a levegő suhogását. Ettől mindig megijedtem, és felébresztettem magam. Néhány ilyen éjszaka után elhatároztam, hogy nem avatkozom közbe, megvárom hova vezet ez az egész. Nem tudom meddig zuhanhattam, de egyszer csak földet értem. A saját ágyamba estem bele, azonban volt a szobában még valami. Egy fekete, köd szerű, ember formájú árny. Ordítottam egyet, majd felébredtem. Soha többet nem jött elő újra ez az álom.

2021. jún. 5. 22:05
 1/5 anonim válasza:
100%
Alvásparalízisnek hívják. Amikor úgy érzed mintha ébren lennél de közben nem tudsz mozdulni,furcsa lényeket látsz magad körül és furcsákat álmodsz
2021. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Ezer hála, a kedves válaszolónak, gyerekkorom óta visszatérő álmom ugyanez, és végre megtudtam, alvásparalízis. 🙏

Megyek és googlizok a témában.

2021. jún. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azt is jelentheti, hogy legyőzted a félelmed, lehet nem is egy konkrét dologgal kapcsolatban, hanem képes voltál magával a félelem érzésével szembenézni.

Ez a pszichológiában egy érdekes dolog.

A félelmektől pontosan így lehet megszabadulni, hogyha elfogadod, mi várhat rád, még ha nagyon szörnyű is. Utána már nem félsz tőle többé.


És az álmodban is ez történt. Ezt a "tapasztalatot" pedig be tudod építeni a való életbe tudatosan, ha észreveszed a hasonló helyzeteket az életedben, amikor valamiben a félelem gátol téged.

2021. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as, ez így logikusnak tűnik, és elgondolkodtató.
2021. jún. 6. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

miért kell lepontozni egy köszönet választ? a 2- esét

érthetetlenek az emberek 🤔

2021. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!