Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent ha almomba...

Az mit jelent ha almomba egyutt voltam baratnom pasijaval? Leirom reszletesen..

Figyelt kérdés
Van egy baratnom aki mindig be akar keverni a kapcsolatomba olyan szinten hogy azt akarja h szakitsak vele mindig az a fiu tetszik vagy kell neki aki nekem is. Es ma azt almodtam hogy egyutt voltam a pasijaval a lakasomba csokra szexre nem emlekszem csak egyutt voltunk es erre rajott a baratnom es elkezdett sirni az ajtom elott hangosan utana mondtam a pasijanak csinaljunk ugy mintha azer lettunk volna egyutt hogy neki meglepetest csinaljunk keszitettem neki egy szivecses dobozu deszertet hogy egyutt adjuk oda neki ha kinyitom az ajtot itt kb vegrt ert az alom. Mi ez??

2021. jún. 25. 14:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Aztan az a resz teljesen kiesett hogy atadtuk e a deszertet vagy sem utan megin a baratom mellett talaltam magam
2021. jún. 25. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert hivod ezt a lanyt meg a baratnodnek? Ez itt a kerdes
2021. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar nem hivom annak csak azer irtam igy hogy erthetobb legyen a kerdes nem akartam volt baratnot irni
2021. jún. 25. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az amit a többiek is írnak,ott a lényeg.Ez nem baráti viszony,hogy egymás pasijára pályáztok.
2021. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tipikus lányos viselkedés. Így vagytok programozva. Nekem is volt csajomnál ugyanezt csinálta az állítólagos barátnő.
2021. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az en reszemrol termeszetesen ez csak egy alom az o reszerol valosag. voltak olyan baratnoim akiknek az exuk vagy a jelenlegi pasijuk rammozdultak de mindegyiket elutasitottam en nem vok ilyen!:)
2021. jún. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!