Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért emlékszem nagyon részlet...

Miért emlékszem nagyon részletesen az álmaimra?

Figyelt kérdés
Rengeteget álmodok, és mindegyikre borzasztó részletességgel emlékszem (színekre, mondatokra, arcokra, érzelmekre, helyekre). Emellett értelmesek és logikusak, és egyszer sem halok meg bennük, hanem mindig nyerek. Ez mitől van? (Nem tudok és nem is szoktam tudatosan álmodni.)

2017. júl. 3. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom..de ez miért baj?

én ugyanilyen vagyok.részletesen emlékszem sokmindenre.

Nekem az volt a legfurább amikor álmomban valakivel németül kellett beszélnem-és amikor felébredtem és visszaemlékeztem rá akkor rájöttem hogy még helyesen is mondtam.sőt volt olyan szó ami álmomba eszembe jutott. (és előtte nap meg amikor ébren gondolkodtam róla,-akkor meg nem..) :D

2017. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószinű oka, hogy nincs jelzáloghiteled, és semmi gondod, amin gondolkodhatsz. Ha szellemileg v fizilailag ellennél látva kihivásokkal nem lenne így.
2017. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!