Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? Csak...

Mit jelenthet az álmom? Csak erős idegzetűeknek.

Figyelt kérdés

Álmomban egy disznót élve ledaráltak egy nagy gépben. Nem volt rajta bőr, de mégis élt. A daráló ráadásul az orránál kezdte a műveletet. Érdekes még, hogy a disznó egyetlen hangot sem adott ki magából. Pedig nyilvánvalóan szenvedett.

Lehetséges hogy a disznó engem jelképez? Lelkileg nagyon szenvedek, gyötrődök, de nem beszélek róla..

Kérem, hogy idióták ne kommenteljenek hülyeségeket.



2021. júl. 24. 11:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Megértem egy idióta hülye kérdést ne kommentáljak hülyeséggel tehát csendben maradok.
2021. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Igen ez azt jelenti hogy disznó vagy
2021. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Ha az ezotériában keresed a megoldást a lelki problémáidra, akkor nálad nagy a baj. Inkább keress fel egy orvost, ő legalább segíteni is tud rajtad.
2021. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Igen, simán lehetséges, hogy a saját vívódásodat jelképezte a malac. Nem volt rata bőr, talán "megkopasztva", kizsigerelve érzed magad? Vagy úgy érzed, védtelen vagy?

Hát valóban érzékletesen jelkpezhet egy kellemetlen, nehéz élethelyzetet.

2021. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem vártam tőletek semmi hasznos választ. De hátha majd akad valaki, aki tud valamit mondani róla.
2021. júl. 24. 16:05
 6/17 A kérdező kommentje:
4. Igen, sajnos pont úgy van. Nem vagyok idióta.
2021. júl. 24. 16:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak egyszer megálmodnám a megoldást is. Teljesen egyértelmű hogy az energiáim emésztődnek, és hogy csapdában vagyok. Gyakran vannak ehhez hasonló álmaim. Valamit tennem kéne, ami felszabaditana. Igazából még egy börtönben is jobban érezném magam mint itthon.
2021. júl. 24. 17:00
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz minél előbb, mielőtt önként beülnél a darálóba !
2021. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust.
2021. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Voltál mostanában jóféle falusi disznóvágáson?
2021. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!