Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Csak...

Mit jelent ez az álom? Csak erős idegzetűeknek!

Figyelt kérdés
Hosszú fehér férgeket találtam a számban. Próbáltam húzogálni kifele. Aztán még több jelent meg, utána meg a torkom is tele volt velük.

2021. máj. 11. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Megkívántad a spagettit.
2021. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hagyjátok már a hülyeségeket, ha nem tudod ne kommentelj!!
2021. máj. 11. 14:55
 3/17 anonim ***** válasza:

Egy álom még nem jelent semmit, kivéve ha nagyon nagy impulzusként élted meg. (Az a felülsz az ágyon és csak nézel pillanat, tudod)

Inkább a visszatérőre érdemes odafigyelni.


Ez lehet hogy csak egy kósza gondolatfoszlány volt, semmi extra.

2021. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3. Lehet, de az a baj, hogy az én álmaim mindig jelentenek valamit. De reméljük hogy semmi extra..
2021. máj. 11. 15:13
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Álmodban díszhal voltál és a gazdád fehér szúnyoglárvával etetett meg.
2021. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Grimfox ***** válasza:
90%
Van valami az életedben, ami undorral, viszolygással tölt el, és nem tudod elfogadni. Nem tudod "lenyelni". Mivel már a torkodban van, azt jelenti, hogy a helyzetben benne vagy, vagy rád kényszerítették, és az, hogy egyre több féreg jelenik meg, azt jelenti, hogy nem nagyon tudod magad kivonni belőle, nem tudsz küzdeni ellene. Kicsi az esélye, hogy személyre utalna, de ha arra utal, akkor egy olyan ember, akinek a viselkedése, személyisége visszataszító számodra, de kénytelen vagy a közelében maradni, nem tudsz tőle megszabadulni.
2021. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

álomkönyven ezt írja:

jelentéktelenségre, eredménytelenségre, gyengeségre, legyőzöttségre, kiszolgáltatottságra utal,de benne van a halálban való megsemmisülés és kárhozat.


Giliszta: érzelmi túlterheltség.


Száj: ha eszel befogadsz stb. ha kiköpöd, akkor kiköpöd azt ami nem elfogadható, undorító, mérgező, megemészthetetlen.

2021. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy irtozol tőlük vagy félsz tőlük és azért álmodtad ezt?
2021. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindenki irtózik a férgektől, de én különösebben nem, csak annyira mint más. Grimfoxnak megint igaza van, köszi Grimfox, sajnos megint rétapintottál a lényegre. Ó, Istenem bárcsak szabadulhatnék.. Az a helyzet hogy én magam nem vagyok túl okos, de a tudalattim mindent mélyen tárol. És minden nap álmodok, és vissza is emlékezek. Ha nem akarnának üzenni, nem emlékeznék rá hogy mit álmodtam.
2021. máj. 11. 19:48
 10/17 Grimfox ***** válasza:
Igazából te magad üzensz saját magadnak ezzel. Szerencse, hogy tudsz rá emlékezni annyira, hogy a fontos motívumokat ki tudd emelni. Ha olvasnál egy keveset szimbólum értelmezésről, álomszimbolikáról, vagy csak az alapján próbálnál következtetni, milyen érzeteket, gondolatokat keltenek a dolgok, amikről álmodsz, akkor már tudnál asszociálni a valós életre is belőlük. Ha sok álmodra emlékszel, akkor érdemes időt, és energiát fordítani rá.
2021. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!