Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Buszbalesettel álmodtam, de...

Buszbalesettel álmodtam, de senki sem halt meg. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Az álmomban buszbaleset ért, nem csak szemtanúja voltam a sofőr kontroll vesztésének a jármű felett, de én is a járműben ültem. Nem emlékszem, hogy kikkel utaztam, szerintem idegenek voltak, viszont senki sem sérült meg. Mit jelenthet ez?

2021. júl. 27. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Poénos kommenteket nem szeretnék, csakis komolyakat!
2021. júl. 27. 21:41
 2/6 Grimfox ***** válasza:
78%
Valaki, akitől függsz, elvesztette az irányítását azon dolog felett, ami a függést okozza. Ez csak példa: A főnököd bakot lőtt, és a céged nagyot bukott, amit te is megéreztél, de túl nagy kárt nem szenvedtél. Példa vége. A sofőr jelképezi a személyt, akinek van valamiféle irányítása az életed fölött. Ezt az irányítást elfogadtad(nem akaratod ellenére buszozol), vagy éppen te bíztad rá magad a vezetésére. A busz jelképezi, hogy nem egyedül vagy ebben a helyzetben, és ez a helyzet egy folyamat, amiben mindannyian, akik utaztok azonos céllal vagytok. Nekem olyasmi tippjeim lennének, mint munkahely, vagy más hasonló közösség. A buszvezető nem feltétlen a főnököt, vagy vezetőt jelképezi a csoportban, hanem azt a személyt, aki felelősséggel tartozik mind az csoportért(utasok), mind a célért, amit a csoport el akar érni(utazás a buszon).
2021. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
67%
Valószínűleg semmit nem jelent, ez csak egy álom, ne aggódj.
2021. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen helyzet nem a te irányításod alatt áll, de úgy érzed tőled függetlenül tönkremegy, rossz irányba fut. De ez nem egy olyan dolog, ami a te életedben kárt tenne, csak egy zökkenőként éled meg, és nem csak te, hanem mások is. Csak egy közvetett kicsi hatása van az egyes emberre.

Hacsak mostanában nem volt egy rossz buszos élményed, amitől megijedtél és az csapódott le ilyen módon.

Mivel az álmok a te tudatalattid, érzéseid alapján szerveződnek, ezért meg kell vizsgálnod a körülötted levő történéseket. Abszolút racionális élmény is lehet, aminek nincs átvitt értelme, de lehet jelentéstartalommal bíró kép, illetve a kettő keveréke is. Akár csak egy érzés is lehet az álom alapja a világ helyzetével kapcsolatban, de lehet hozzád nagyon közel álló történés is.

2021. júl. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden álomnak van jelentése. Főleg nem az ilyen egyszeri álmok esetében. Ha többszörösen visszatérő, akkor már van miért gyanakodni.
2021. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Azt hogy nyugodtan mehetsz egynapos csobbanásra a horvát tengerpartra.
2021. aug. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!