Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? (többi lent)

Segitseg kérdése:

Ez mit jelenthet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy fejbelőttem magam és meghaltam, majd a szellemem szempontjából figyeltem a holttestem, majd vártam, hogy valaki észrevegyen, de nem jött senki és otthagytam azt a helyet.

Láthatom magam álmomban? Meghalhatok álmomban?

(minden tisztelettel kérlek titeket, hogy az „egy csak egy álom” és ehhez hasonló válaszokat hanyagoljuk:3)



2021. aug. 2. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg

És akkor mivan, legfeljebb felébredsz

2021. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elhittem, hogy ha a végére írom azt, amit, akkor majd segítő válaszokat fogok kapni xD
2021. aug. 2. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
OCD-D lehet.
2021. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grimfox ***** válasza:

Nagy eséllyel önreflexió. Mi történik, ha hátrahagyod a jelenlegi énedet, viselkedésmintádat, "álarcodat" amit mások irányába mutatsz? Ki fog erre felfigyelni, ki hogyan reagál, és te hogyan érzel ezzel kapcsolatban. Az álomban ott voltak rá a válaszok. Valószínű, hogy senki sem reagálna jelentős mértékben, ha a jelenlegi "álarcodat" hátrahagynád. Lehet hogy arra sem, ha hátrahagynád azokat, akik most körülvesznek. De inkább csak a jelenlegi felszínes énedet érdemes ez alatt érteni. Ha a téged körülvevőket is hátra kéne hagynod, arra más álom is figyelmeztetne.

Egyébként pedig láthatod magad holtan álmodban. Ritka. Általában felébredsz, ha meghalsz, vagy közel kerülsz hozzá. Én is egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor álmodtam olyat, hogy halott vagyok. (amire emlékszem is)

2021. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oooh, nagyon köszönöm^^
2021. aug. 2. 21:51
 6/6 Grimfox ***** válasza:
Azért ne vedd készpénznek, ha szerencsés vagy, kapsz még megfejtéseket. Amelyik a leginkább illik a jelenlegi életedre, az lesz a legvalószínűbb megfejtés. Ez csak az én értelmezésem.
2021. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!