Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Ez a kettő álom mostanában volt és nagyon részletesen emlékszem rá, ráadásul az érzés, amit éreztem, abba még most is beleremegek.


Az egyik álom úgy nézett ki, hogy én és a férjem meg egy pár ismerősünk álltunk egy hegyen és éppen arról beszélgettünk, hogy eljött az idő, véget ért a világ. Aztán az emberek tüzes formában elkezdek eltűnni körülöttem és a férjem is. Aztán következtem én és engem is elkapott ez a láng, majd elindultam felfelé. Közben arra gondoltam, hogy most végre kiderül mindenről az igazság és arra gondoltam, hogy vajon most mégis mi fog történni? Egyszerre voltam izgatott és közben nagyon féltem is! Éreztem, ahogy a testemet elhagyja a lelkem. Nem tudom megmagyarázni, de irtó furcsa érzés volt. Aztán már tudtam, hogy közel járok és végre kiderül, hogy mi folyik itt valójában, majd pedig sajnos, hirtelen felébredtem.


A másik álom: a férjemmel menekültünk az autónkkal a házunkból, mert valaki üldözött bennünket. Azt hittük, hogy sikerült lezárni az üldözőt, ezért megálltunk, majd hirtelen lehúzódott az ablak az én oldalamnál és egy nő fejbe lőtt engem. Éreztem, hogy a testemet elhagyja az erő és hogy most én meghaltam. Eldőltem a váltóhoz, mert erő már nem volt bennem, viszont még tudatomnál voltam. Aztán hirtelen nem kaptam levegőt és felébredtem. Normális válaszokat szeretnék, mert érzem, hogy ezek különleges álmok voltak.


2021. aug. 3. 22:58
 1/1 anonim válasza:
Hát szerintem ezek az álmok a magánéletedből lifolyólag jönnek. Vagy talán túlságosan félsz a haláltól. Remélem meg találpd a megoldást!🙂
2021. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!