Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a visszatérő álmotok?

Mi a visszatérő álmotok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkoromban volt. Tűz volt, én kint álltam és néztem, hogy ég a ház és anyu, apu, és a tesóm bent vannak, láttam, ahogy égnek 😭🔥

Meg olyan is volt, hogy én voltam bent a tűzben, láttam magam elégni.

Jópárszor volt ez az álom, sírva ébredtem fel, aztán szaladtam anyuhoz, hogy vele aludjak :)

Ez miatt nagyon félek a tűztől. Szinte biztos vagyok benne, hogy igy fogok meghalni 😐

2021. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy így fogsz meghalni, az is lehet, hogy egy korábbi életedben így haltál meg, és azért almodtad ezt gyerekkorodban.
2021. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz érzéseket hozott neked
2021. aug. 6. 08:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Az hogy tudok biciklizni 😂
2021. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hírt kapunk, hogy jönnek a bombázórepülőgépek, és szaladunk, hogy elérjük a bunkert.

A szituáció mindig más, és a bunker is. Van úgy, hogy még azelőtt felébredek, hogy elérnénk az óvóhelyet, de van úgy is, hogy tovább álmodom, és kiderül, hogy a bunker egy hiper-szuper high-tech hely.

Viszont érdekes módon mindig a németek ellen menekülünk. 🤷

2021. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy autót vezetek, mikor nem is tudok vezetni.
2021. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Több is van!


- A kedvencem, hogy repülők. Mindig más helyszínen, de felszállok a magasba.

- Kihullanak a fogaim.

- Harcolok valakivel.

- Találkozok a (volt) legjobb barátommal(lány) a faluba akibe szerelmes vagyok. De kerülöm és nem merek ránézni.


A Legrosszabb, van egy lény. Szinte mindig más alakban van, és vagy én keresem őt, vagy ő vadászik rám. Mindenképp ártani akar nekem. Van, hogy én üldözöm őt, de van hogy üldözz.

2021. aug. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a szarvasember üldözött engem...
2021. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Közúti balesetet szenvedek vagy nézek végig, már négyszer álmodtam ilyet mostanában.
2021. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt egy rendszeres álmom. Egy kútban voltam, (nem volt benne víz) tudtam repülni, de amilyen gyorsan repültem felfelé, ugyanolyan gyorsan emelkedett a kút szája is. Mindig azzal lett vége, hogy felébredtem. Aztán egyszer csak megszűnt, azóta nem álmodtam ilyent.
2021. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!