Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek volt már folytatásos...

Nektek volt már folytatásos illetve visszatérő álmotok?

Figyelt kérdés

Nekem már volt mindkettő, a visszatérő álmom igazából rémálom volt, bár nem volt olyan rémisztő, inkább nyomasztó... Még amikor gyerek voltam, 6-7 éves, akkor volt ez az álmom, több napon keresztól minden éjjel ezt álmodtam.

A másik, folytatásos álmom pedig pár éve volt, ez egy nagyon kellemes álom volt, azt hiszem egy fiúról szólt, akivel szerelmesek voltunk, szóval nem bántam. :) Ez az álom két éjjelen keresztül tartott, a 2. éjjelen ugyanott folytatódott, ahol abbamaradt.

És nektek volt már ilyenetek?


2012. nov. 12. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt.
2012. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Igen, folytatásos és visszatérő is. Sokszor ugyanaz a (fiktív) helyszín tér vissza más és más álmomban.
2012. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem egy visszatérő,még régen álmodtam egy hídról,amin nem mertem át menni,majd most 2 hete álmodtam hogy megyek át rajta,és beugrott,hogy már ˝jártam itt˝.

Folytatásos álmom nincs,de van,hogy ugyanarról a témáról álmodok,ugyanaz a történet ,ugyanaz a vége csak más a helyszín! :)

2012. nov. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem visszatérő álmom már 3 is volt, de az első kettőt kb. kétszer láttam, a harmadikat viszont rengetegszer, hetekig szinte minden éjjel. Csak annyira emlékszem belőle hogy egy hatalmas téren álltam az egyik ház falának az árnyékában, sötét volt, nem túl messze égett egy ház, az emberek rémülten, kiáltozva rohantak az utcán, és nagy árnyékokat láttam amik valamilyen szörnyekre hasonlítottak.
2012. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!