Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Este nagyon rosszat álmodtam...

Este nagyon rosszat álmodtam ,majd utánna egész hajnalig csak forgolódtam. Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Maga az álom ugy kezdődött hogy bezártam az ajtót majd lefeküdtem aludni. Felkeltem és azt éreztem az illatot hogy valaki a konyhámban szalonnát süt,de tudtam hogy egyedül vagyok és hogy nem működik a villanytűzhely. Becsuktam a szemem majd kinyotottam és egy teljesen fekete alak akinek nem volt arca fölémhajolt. Az biztos hogy férfi volt. Ismét becsuktam a szemem majd kinyitottam és kimentem a konyhába de nem volt ott senki,mindend éri tettlen volt. Még a lakásba se volt senki és az ajtó is be volt zárva ahogy hagytam.

Ezekután felébredtem és hajnal5ig forgolódtam .

Ez mit jelenthet?


2021. aug. 15. 20:31
 1/2 anonim válasza:
Valamiért félsz tőle, hogy bejön valaki a lakásba.
2021. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úristen egy fekete magas szemnélküli ember úgyan ezt álmondtam kb 3hónapja. Azt álmondtam hogy álmomban aludtam de tudtam hogy álmodom és álmombol felültem az ágyra és azta fekete szemnélküli lényt láttam az sem biztos hogy ember volt és kiabálni akartam de nem bírtam nemjöt ki hang a számon ott ált a szoba ajtomnál felakartam ébredni de nem tudtam csak mikor elindult felém akkor nagy nehezen felkeltem és nagyon féltem. De én nem keltem ki az ágybol ezerel vert a szivem mintha igaz lett volna
2021. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!