Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Kígyó, régi szerelem, volt barát

Figyelt kérdés

Mai álmom elég fura volt.

Először azt álmodtam, hogy 3 és 2 fél (eleje és külön a hátulja) kígyó jelent meg otthon a nappaliban.

Majd mivel irtózok tőlük fölhívtam egy fiút, tudni kell róla h beszélgetünk és el is hívott talizni már többször is, de pont nem voltam otthon akkor. Most meg kb 1-1,5 hete nem beszélünk mert nem írtam vissza valamiért. Az álomban kb olyan volt mintha együtt lettünk volna.

Aztán felébredtem és jó darabig fent voltam.


Majd később vissza aludtam aztán azt álmodtam, hogy:

Volt osztálytársam és egyben volt barátnőmmel találkoztam és el mentem vele egy helyre (valami kocsma vagy bár szerű) és ott volt sok ismerős arc.

Mikor oda értünk "régi nagy szerelmem" rám írt elég érthetetlen dolgokat, majd mivel ott volt neki az egyik haverja megmutattam neki, de ő csak rá kérdezett h "ez a x y?".

Ezután elindultunk a város határa felé. Volt barátnőmmel meg pár emberrel, de én utána el mentem egyedül egy kisebb mezőre. Erre az a volt szerelmem srác megint írt. Kiderült h barátnőm egyszer hülyeségből rá írt de utána beszélt vele még amiről én nem tudtam. Magáról küldött neki fehérneműs képeket ahol össze volt írogatva a teste puskával(?). Ez után én eléggé kiborultam és itt vége lett az álomnak.

Nagyon sok ismerős arcot láttam az álomban. Akikkel vagy van valami rossz élményem vagy teljesen semleges.


Bocsánat ha hosszú lett vagy valamit nem lehet érteni, és ha vannak benne helyesírási hibák, csak gyorsan írtam és telefonról.



2021. aug. 20. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon félsz (irtózom) a gonosz, rossz (kígyó) emberektől, és segítségre van szükséged (felhívtam) amikor úgy érzed, rosszat akarnak (vagyis kígyó). A többire azt tudom mondani, hogy mivel volt barát, még esetleg szeretnél barátkozni vele és tudat alatt még nem zártad le.
2021. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!