Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyeneket?

Miért álmodtam ilyeneket?

Figyelt kérdés

1.Álom:

-Valamiért kórházban voltam és fura módon röntgen felvételt kellett készíteni a fejemről viszont úgy, hogy körbe tekerték a fejem ilyen sugárvédő cuccokkal és konkrétan éreztem ahogy készül a felvétel, teljesen valóságos volt. Később ebben az álomban már a kórteremben voltunk és 3 ágy volt és az én ágyamat már berendeztem de egy ismeretlen lány elfoglalta és bárhogy próbáltam hatni rá, tett rá persze a szobatársamat ismertem és ő se tudott segíteni így az egyik nővért kellett megkérni erre. Végül valami bajt találtak a felvételen és itt megszakadt az álom.

2.Álom:

-Valamiért mindig megjelenik álmaimban a kedvenc sulim képe valahogy, most csak úgy hogy előtte haladtunk el valamiért. De az érzet erős volt. Szóval valami táborban vagy foglalkoztatáson voltam és én meg egy másik lány valahogy elszöktünk onnan mert elkezdtünk biciklizni és valahogy teljesen eltévedtünk de közben meg valamiért menekülés érzet volt bennük és tényleg kerestek minket hogy hova tűntünk mert nagyon messze jártunk a helytől. Én meg értetlenül voltam a dolog előtt.

-Suliban voltunk egy tanteremben, semmi szokványos nem volt csak egy érdekes óra pedig én már rég nem sulizok de sokszor hiányzik az iskolai élet.

Kb ezek voltak az álmaim és fura, hogy most mindenre emlékszek. Szóval kíváncsi vagyok hogy az itteni álomfejtők mit tudnának kiboncolgatni ebből. Olyan válaszok nem igazán érdekelnek akik nem is értenek hozzá, az álom nem más mint a napi képek...stb. olyan válaszoljon leginkább aki érdekes válaszokat tud adni és úgy lát is valamit az álomképekben. 24N vagyok.



2021. szept. 9. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Változást jeleznek. Az, hogy az agyadat akarják röntgenezni, azt jelenti-- hogy elviekben szükség lenne (családtagjaidnak, barátaidnak, valaki másoknak ) rád. Az meg, hogy körbetekerik a fejedet, jelzi az, hogy igazából nem kíváncsiak a véleményedre, csak azt akarják, hogy támogasd őket. Ugyanezt jelzi az idegen lány az ágyadban: elvárják, hogy úgy viselkedj, hogy ne te legyél. A nővér lehet egy barát vagy barátnő, akivel megoszthatod a problémáidat. A változás pedig olyan lesz, hogy ahhoz, hogy boldog vagy legalábbis boldogabb legyél, sarkadra kell állnod.


2. Magam is szoktam iskolával álmodni, jóllehet már mindenféle végezettségem van. Ez jelzi azt, hogy meg kell tanulnod valami újat, ami szükséges lehet az életedhez. Hogy eltévedsz, jelzi azt, hogy valaki olyan irányba próbál befolyásolni, ami egy útra visz, ahol nem érzed jól, nem érzed biztonságban magad. Ez lehet éppen egy párkapcsolat is. A bicikli jelez rugalmasságot, gyors észjárást.

2021. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy amikor majd elmész a régi iskolád előtt akkor majd valaki megtámad de te biciglivel menekülsz de elesel és korházba kerülsz és majdnem meghalsz.
2021. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!