Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit üzen az agyam? (Álom)

Mit üzen az agyam? (Álom)

Figyelt kérdés

Nagyon furcsát álmodtam, de nem emlékszem, csak az ébredés előtti végére.

Szóval éppen egy buszmegállóban vagyok, amit már nem használtak szerintem, de világos volt, nappal, szóval nem lepukkant.

És öltözök át. Félreeső helyen volt de akkor sem értem minek ott öltöztem, pláne hogy több cuccom is ott volt. Most hajléktalan voltam és ott éltem? Mindegy.

A lenyeg, hogy alighogy felhúzom a nadrágom, jön egy férfi meglök és erőszakosan megcsókól. Tudom mit akar és mivel nincs ott senki ő meg kivan gyúrva szaladok.

A futásban akadályoz valami, de nem emlékszem mi volt.

Amikor látok hallótávolságban embereket üvöltök nekik, hogy segítsenek.

Eleinte csak néznek nem jön senki, a férfi meg mindig fut utánam.

Egyre többen vannak szinte sorfalat állnak mégsem állítja meg senki a férfit szóval megfordulok és mégis én ütök.

Egy két jobbos után már nemtűnik olyan félelmetesen nagydarabnak. De én továbbra is segítséget kérnék és ezúttal látok 1-2 embert, akik megindulnak vagy kilépnének a tömegből, de végül mégsem teszik. Talán mert tovább ütöm a férfit és nem gondolják, hogy kellenek?

Azzal lett vége, hogy a férfi földre került én meg csak álltam. A többiek meg csak néztek.



2021. szept. 12. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
azt hogy aludtal
2021. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy sima menekülős álom. A buszmegáló jelenthet várakozást két hely, életesemény, állapot között. A fickó aki üldöz a tudattalanodban el nem számolt, elfojtott, agresszív közeledés, dominancia, szexualitás.
2021. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kemény vagy :D
2021. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!