Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha egy macska...

Mit jelent az, ha egy macska merőlegesen ül az ajtón?

Figyelt kérdés

A sötét házamban vagyok, fürödni készülök, de képtelen vagyok felkapcsolni a lámpákat. Csak egy kevés fény van, amit a telefon vagy valami más eszköz ad, amit a kezemben tartok. Nem világítja be a teljesen a szobákat, ezért félek, hogy valaki van a sötétben. Viszont ez talán kék fény.

Kimegyek a folyosóra és ott is próbálom a lámpákat felkapcsolni. A folyosóra néző szobában aztán meglátok egy kameraállványt felállítva, a kamera rajta a folyosót veszi. Bemegyek oda, de a kamerán kívül ugyanúgy nincs ott senki.

Aztán a folyosóra visszaérve valahogy elesek és azt a gyenge fényt a fürdő ajtajára irányítom és látom, hogy egy fekete macska ül az ajtón, mintha nem létezne gravitáció és a padlót bámulja.

Amikor ráirányul a fény vagy észrevesz, akkor elugrik a helyéről és eliszkol. Ezzel egy időben a folyosó ajtaja és a lakás, ahol aludtam egybemosódik és ott is látom a macskát, de már ébredek és utána az álomban megkezdett sikolyt a valóságban folytatom.



2021. szept. 16. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kirazott a hideg
2021. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rontás van rajtad, csak még nem manifesztálódott.Ha majd bekövetkezik, akkor ébren is tapasztalsz hasonló dolgokat.
2021. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Add el az ötletet horrorfilm gyártáshoz.
2021. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Nagy valószínűséggel nem álmodtad. Hanem az asztráltesredben bolyongtál, valami alacsony szinten, csak mivel ez nem tudatosult benned, mivel igen nehéz a normál ébrenléttől megkülönböztetni, úgyviselkedtél, nyilván meglepett téged a dolog, hogy ott nem tudod fekapcsolni a villanyt. Persze, hogy nem tudod, mert nem fizikai testben vagy , mikor megérinted. Érzékeled a tárgyakat a kezeddel, de hatni így nem tudsz ott rájuk. A kék fény is stimmel, ez így van, ott egy halvány derengés veszi körbe a dolgokat. A tárgyakat gyengébben, élölényeket erősebb fény veszi körül, én kékes vagy zöldes színűnek láttam mindig.

Amúgy érdekes, hogy amikor valóban álmodok, akkor sosem jut eszembe lámpákat kapcsolgatni , de nem is igen szükséges, mert álmomban kb sosincs sötét. Csakhogy amiről te irsz az ugy tűnik, nem álom.

Általában szokott lenni folytatás!

2021. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Missi_Key ***** válasza:
lol. elég későn jöttem rá hogy az álomfejtés témában vagyunk..
2021. szept. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké, egy kis helyzetjelentés, ami talán semmi.

Megint megtörtént, habár ekkor a ház egy másik részében, a padláson/padlásszobában és az ottani mosdóban voltam. Ugyanúgy sötét volt, mégis érzékeltem dolgokat, illetve ugyanúgy a villanyt akartam felkapcsolni, de nem tudtam.


Illetve ez nem tudom mennyire jelentőségteljes, de a valóságban bejött egy macska a házba (csak ez fehér volt). Ott volt, ahol a kamerát láttam anno. Nyitva lett felejtve az ablak és kikezdte a szúnyoghálót. Este vettem észre és ugyanúgy gyorsan mozgott, amikor észrevett, mint a fekete. Bár gondolom ez macskánál normális, ha idegent lát.

2021. okt. 9. 17:20
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyébként a folytatás azt jelenti, hogy most már rendszeresen fogom ezt tapasztalni?

A legutóbbi nem volt ijesztő, de mivel máshol kell élnem az időm nagy részében, ezért eléggé rossz úgy felkelni, hogy meg vagyok arról győződve, hogy valahol egészen máshol vagyok/voltam. Nem tudom, hogy ez mennyire érthető? Remélem nem túl zavaros.

2021. okt. 9. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a mozzanat gyanús, hogy tudsz villanyt kapcsolni.

Próbáld minden nap megerősíteni magadban, hogy ha újra ilyen álmod lesz, amiben nem tudod a villanyt felkapcsolni, az legyen egy jel a tudatosodásra. Arra, hogy sikertelen villanykapcsolás pillanatától próbáld megfigyelni a környezetedet. A legjobb az lenne, ha keresnél egy tükröt és belenéznél. Tehát lehetőleg az ágyad közelében akár szemben vele lehetne egy tükör.

Ha ez nem álom, akkor számíthatsz rá, hogy akár évekig ismétlödni fog.

2021. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!