Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már olyat,hogy...

Álmodtatok már olyat,hogy valamilyen súlyos betegségben szenvedtek?

Figyelt kérdés
Én ma álmodtam és nagyon rossz volt,diagnosztizálták és halálos kimenetelű volt,megtudta a család is és elkezdtünk még programozni,hogy ugye még a maradék időt kitöltsük és próbáltam magam nyugtatni és végülis meg is nyugodtam a végére,beletörődtem,néha pedig elkezdtem könnyezni (álmomban) és próbáltam megfejteni miért kaptam ezt az élettől. Aztán amikor felébredtem,meg előtte mintha tudatos döntés lett volna,hogy én most felébredek és kilépek az álmomból,tökre úgy voltam,hogy ez a valóság és hogy beteg vagyok stb tehát nem ijedtem úgy meg,de aztán persze megnyugodtam amikor realizáltam,hogy nem.

2021. szept. 18. 11:52
 1/2 Grimfox ***** válasza:
Többször is álmodtam hasonlót, általában agyi daganat volt a kérdéses betegség. Olyan nagyra duzzadt, hogy szétfeszítette a koponyacsontjaimat, amik mozogtak a bőr alatt, ha fogtam a fejem. Nálam ez mérgező, pusztító gondolatok jelenlétét jelentette az éber életben. Több ízben is álmodtam hasonlót. Valószínűleg nálad is hasonló dolgot jelent, és a betegség jellege utal arra, hogy mi az, ami az éber életedben mérgez téged, és pusztít érzelmileg.
2021. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú, hát igen ritkán és midig szimbolikus jelentősége volt.
2021. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!