Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Arra emlékszem, hogy elmentem egy ismerősömhöz, és valamilyen oknál fogva bementem hozzájuk kezet mosni. Amikor hátra néztem, láttam, hogy ott van az ép fürdőkabin, majd amikor elindultam volna kifelé, és újra odanéztem, egy tátongó lyuk volt ott, mintha a kelleténél is jobban kibontották volna a helyéről. Elakartam menni mellette, de beleestem (arra már nem emlékszem, hogy hogy.)


Miközben megakartam kapaszkodni, a két csuklómba rozsdásnak tűnő, de mégis izzó szögek olvadtak, vagy álltak bele a kezembe, és még az arcom jobb oldalán is horzsolást okoztak, amitől éreztem a fájdalmat…


Próbáltam utána nézni álmoskönyvben kulcsszavaknak, de sajnos nem jutottam sokra



2021. szept. 19. 11:13
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy valamelyik rokonoddal vagy ismerősöddel megrögzött a kapcsolatod és előtt ép volt mint a fürdőkádban de mostmár lerombolódott
2021. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt ne nézd elrontootam becan kapcsolva a szöveg korrektor
2021. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szóval, lehet hogy egy ismerősöddel vagy rokonoddal megromlott a kapcsolatod és előtte ép volt a kapcsolatod mint a fürdőkabin,

És most le van rombolva az a kabin mert már nem olyan jó a kapcsolatod vele, vagy a tátongó lyuk a fürdőkabin helyén jelenthet azt is hogy elvesztetted és hiányzik és ezért egy üres lyuk van a helyén a szívedben.

2021. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!