Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel elég fura álmom volt.

Azt álmodtam hogy egy mező szerűségen vagyok és elkezdett nagyon halványan vörösödni az ég. Mikor felnéztem folyamatosan égő meteor darabok hullottak a földre, és volt a mező szélén egy épület amibe szintén belecsapódott egy meteor még a hangot is hallottam, aztán pedig egyből kigyulladt.

Nagyjából ennyi volt az álmom bocsi a hosszú szövegért. Szóval szerintetek ez mit jelent?

(Előre is köszi a normális válaszokat)



2021. szept. 13. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A vörösödő ég jelenthet napfelkeltét, valami kezdetét. Az épület oltalom, ellentétben a mezővel, véd az élet viharaival szemben. Ez átvitt értelemben egy kapcsolat, barátság kezdete, mert ahol az otthon, a ház, ott vannak a barátok (család). A meteor a pusztítás, a tűz, átvitt értelemben a perzselő szenvedély, harag. Higgadtan át kell gondolni, mit mondunk ki, mert sértettségünkben, haragunkban sebeket okozhatunk azoknak, akiket szeretünk, elpusztíthatunk ezzel kapcsolatokat. Le kell ásni a lelkünkig, meg fogalmazni magunknak, mi az, ami bánt, tudatosítani és megpróbálni megbeszélni azzal a személlyel, aki felé irányul az érzés, még mielőtt visszafordíthatatlanul lecsap, ahogy a meteorok.
2021. szept. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!