Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy nagyon...

Azt álmodtam hogy nagyon hosszú hajam volt. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

A valóságban sajnos sosem volt igazán hosszú hajam. Talán egyszer tinikoromban még 15 évesen, meg pár éve majdnem mellig ért, de évekig úgy maradt és törött, nem nőtt, mindenhol csak a haj végek voltak úgyhogy levágattam állig érőre , most már majdnem váll alá ér de nagyon idiótán áll az egész és igazából utálom hogy örökké ilyen a hajam, ugyanakkor póthajat meg nem szeretnék mert gusztustalan és drága. Már mindent megteszek hogy nőjön. Úgy nézek ki mint egy bohóc mert nem vasalom és az egyik oldala jobbra áll, a másik balra…. Stb.. de így sincs semmi.


Az volt az álmomban hogy álltam a lakásunkban az előszobában, és derékig vagy seggigérő hajam volt. Vizes volt és nézegettem hogy milyen hosszú de anyukámnak nem tetszett de nem érdekelt én imádtam hogy nagyon hosszú. Annyira valóságos volt.


Miért álmodhattam ezt?

Hogy a valóságban addig megnőjön az nagyon sok év lenne, és amúgy sem akar nagyon nőni akkor meg mi lehet az oka annak hogy ilyet álmodtam?


25/n

Szilvi



2021. szept. 14. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vágysz rá.


Nekem egy év alatt megnott derékig. Milyen színű a hajad?


Vannak természetes praktikák is amivel tudsz segíteni a hajhagymáknak, pl. diolevel teat ontesz ra hajmosas utan. Az ecetes vízzel meg konnyebben fesulhetove teszed, az ecetes vizet le kell utana obliteni, es meg egyszer samponnal atmosni. Illetve ha hullik az pl.lehet cink hianytol is, bar nem írtad,hogy hullana, de akkor idonkent cinket erdemes szedni. Erosebb is lesz a haj tole.

2021. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ecetes víznel arra figyelni kell, hogy 1 liter vízhez egy keves ecetet ontesz. Kb. ugy kell elkesziteni mint a szorpot, az aranyoknak erdemes utananezned internetten.


Azert írom, hogy nehogy tomenyen hasznald az ecetet. 10%-os ecetet.


De inkább almaecetet használj.


Illetve almaecetet akartam írni, 5%-os almaecetet, de régen pl. ecetes vízzel is oblitettek a hajukat nagyanyaink idejen.

2021. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Majdnem egy évtizedig festetgettem mindenféle színűre, a szőke tette tönkre a legjobban es az volt a leghosszabb ideig is, de mivel most levágattam, így természetes színű! Világosbarna-sötétszőke.
2021. szept. 14. 11:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Az almaecet nem nagyon büdös?
2021. szept. 14. 11:43
 5/14 anonim ***** válasza:
semmit se jelent. az almaecettől salátaszagú lesz a hajad. én le szoktam öblíteni de csak vízzel. nem hiszem hogy bármit segít hajnövesztésben amúgy, én azért használtam mert nagyon kemény volt a víz ott ahol éltem.
2021. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz salátaszagu a hajad, elvbol nem is olyan az illata mint az ecetnek. Kellemesebb illata van, de írtam, hogy oblites utan samponnal atmosod megegyszer.


Az almaecetnek szerintem jó illata van.


Nekem könnyen fésulhetové tette a hajam es nem bogozodott, de nekem eros szalu sotetbarna hajam van.


A diólevel tea taplalja a hajhagymakat, es azt nem kell leoblitened.


Amugy a vilagos szoke haj vekonyabb szalu altalaban, de vannak praktikak amiknek utana kell olvasni es meg tudod derekig noveszteni.


Figyi ha akarod ki probalod senki nem kenyszerit.


5-os nem tudom, hogy probalta-e mar, vagy csak mondja.


Figyi, ha akarod ki probalod, senki nem kenyszerit. Én csak írtam 3 tippet.


Amugy privat valaszolonak, nekem vallig ero hajam volt es egy ev alatt nott meg derekig.

2021. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Illetve ha gondolod 30 perc utan leoblitheted, ha nem szeretned hogy színezze a torolkozot a diolevel tea. En nem szoktam leobliteni.
2021. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja es a mondatismetlesert bocsanat. :) Most lattam, hogy 2x írtam.
2021. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"5-os nem tudom, hogy probalta-e mar, vagy csak mondja."

... írtam hogy használtam és hogy miért. kemény víz miatt és én csak vízzel öblítettem (tisztítottal). engem a szaga dresszinges salátára emlékeztetett, de nem zavart

2021. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja a semmit se jelent válaszodnál, nem láttam a kérdezo kérdését, ne haragudj. Azt hittem az almaecet hatekonysagara írtad.


Igy már világos. Félreértés volt.

2021. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!