Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a két álom?(K...

Mit jelenthet ez a két álom?(Köszönöm, ha elolvasod!)

Figyelt kérdés

Egy sivatag kellős közepén voltam. Egy másik ember ( nem tudom meghatározni a nemét, szerintem nő) a szemem sarkában mindig jelen volt. A helyszínen egy magas, robosztus építmény tornyosult, amit leginkább a Csillagkapu film/sorozatban levő tárgyakhoz hasonlítanék…. mármint ami nem földi civilicázióé.

Ez az alak odament középre és hozzáért a "dologhoz" ami erre be is kapcsolt. Nem tudta elengedni, ezért segítségére siettem. Közben ez a valami középről sugarat bocsájtott ki az égbe. Ettől távolabb szintén 4 kibocsájtó egység foglalt helyet. Ezek is bekapcsolódtak, a főegységhez csatlakozó karokon keresztül. Láttam, hogy ezekben a karokban végigfolyik valami, ami aztán aktiválja a sugárkibocsájtót. Ez a 4 kisebb az ég különböző pontjaira lőtt.A főmodul egyenesen felfelé. Az álmomban tudtám a nyalábok különböző céljait, nem csak úgy vaktában lövöldöznek.

Na de, hogy visszatérjek embertársamhoz. Szóval odamentem és a sugár rabja lettem. Felnéztem az égre, ami örvénylett. De érdekes, mert mintha vizet láttam volna. Néha fel is habzott. Néztem az örvényt ami magávalragadóan félelmetes volt. Aztán egyszer csak egy ismételt felhabzásnál apró kis bogarak hullottak rám. Kemények voltak, koppantak a ruhámon. Ezt elég rossz , gonosz dolognak tekintettem. A sugárból továbbra sem tudtam elmenekülni.

Minden további előjel nélkül hirtelen a felhők felett találtam magam társammal. Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy meg fogok halni, de megpróbáltam repülni. Sikerült is, ami megint érdekes volt, mert közben olyan hangja volt, mintha vízben úsznék.

Elkezdtem finoman az ereszkedést. A másik felet elhagytam, azt hiszem a felhők fölött maradt. Ahogy közeledtem a talaj felé, úgy kezdett kibontakozni a táj is Szépen lassan előbukkantak a tanúhegyek.. áhh mondom Balaton-felvidék, itt otthonosan mozoghatok. Ahogy egyre közeledtem, úgy jelent meg egyre több részlet .Úgy, amikor egy játékban látod, ahogy betölt a program, ahogy sorra jelennek az elemek. Ám furcsa érzés kerített hatalmába. Valami más, Balaton, de mégis más. főleg, hogy még akkor is a felhők között lehettem, mikor már majdnem földet értem, mert végig köd borított be.

Földetérés előtt láttam, hogy arra kerékpározik két fekete nő. Leszólítottam őket, láthatóan nem zavarta őket, hogy repülve érkeztem. Megkérdeztem tőlük, eljönnének e velem beszélgetni, mert idegen vagyok itt. Nemet mondtak.


Álom 2:


A szülővárosomban sétálgattam hazafele. Már akkor sem értettem mit keresek ott, mert szüleim már nem ott élnek, sőt a ház sincs már meg a fizikai valójában sem.

A közelben jártam, amikor kutyák jelentek meg. Nem bántottak, barátságosak voltak, de én féltem. Az egyiken póráz is volt, mintha épp meglógott volna a gazdájától. De amitől aztán végkép besz...tam, hogy az egyik ház előtt egy oroszlán feküdt. Némi halálfélelem után sikerült kijátszani a kutyák segítségével. Nem hívtam magamhoz őket, egyszerűen csak úgy mozogtak, hogy eltereljék az cicus figyelmét.

Nagy sikerrel hát hazaértem. A ház lakatlannak tűnt. Koszos ablakok, stb. De zajok szűrődtek ki. Laknak ott, de mégsem. Van is ház, de mégsem. Nem tudom elmagyarázni ezt az érzést. Ahogy kintről kukucskáltam befele ugyanez az érzés kerített hatalmába. Mert az ablak másik oldaláról úgy tűnt, már régóta nem élnek ott, az otthagyott cuccok koszosak, porosak voltak. De az élet hangjait hallottam. szólt a tv, beszélgetés…

Valahogy bekerültem.. Apám volt otthon., Nahát, gondoltam magamban, még megvan a régi ház és hazajöhetek ide. De jó :) Viszont folyamatosan félelemmel töltött el az érzés, ami ugyanaz volt, mint az előző álmomban...Valami nem stimmel... valami más... ez ebben a formában nem létezhet.

Az oroszlán itt is képbe került, aki nagyon örült nekem. De apu mondta azért vigyázzak, mert szeretetből szokott harapdálni és az meg elég kellemetlen...

Kinéztem az ablakon és a ház előtt állt pár összetákolt bódé. Mintha műanyag lenne, bádognak álcázva. A tákolmány jobb oldalán látszódott, hogy utólag lett hozzátoldva. Na annak a mintája meg olyan volt, mint a sötétítőfüggönynek öregapáméknál...(Mondanom sem kell, már nem élnek)

Azt hiszem utána fater elment ledőlt egy kicsit.Én meg éreztem, hogy remeg a talaj. Borzasztó mélyről jövő dübörgés, morgás is hallatszott, ,ezért földrengésre gyanakodtam. Kiszaladtam a teraszra, bár kicsit aggódtam amiatt, hogy össze fog dőlni.

Kint borzasztó hangosan egy tehervonat húzott el, aminek a hangja hallatszódott csak. Nem is értettem, a vasút nincs ennyire közel a házhoz. Amilyen hangos volt, meg gyakorlatilag közvetlenül mellettem kellett volna, hogy haladjon.

Visszamentem. Közben apa is felébredt. Kérdeztem tőle, hogy a rengésre ébredt e fel, ami azóta is tartott egyre erősebben. De ő csak legyintett, hogy ez nem az, hanem a gép a pincében, amire sajnos már nem emlékszem mit csinált pontosan. Csak annyi rémlik , hogy valamit válogatott amiből hőt lehetett nyerni fűtéshez..



2021. szept. 20. 18:23
 1/2 anonim válasza:
100%
Na egyrészt nem tudom hogy a fenébe lehetnek ilyen részletes álmaid. Nekem kb annyi marad meg hogy hol voltam meg kivel… :D az első álmod nagyon bonyolult de a második lehet az életed vagy magadat jellemzi. Kívülre lehet keveset mutatsz magadból, nem látszik hogy van benned élet és történnek dolgok veled. A vonat meg a melletted elsuhanó időt jelentheti. De persze lehet hogy kinevetsz mert 18 éves vagy aki vadul bulizik és él és pont hülyeség amit írtam de ez csak egy tipp. Nem ismerlek, mindenesetre sajnállak mert én egy egyszerűbb álomtól is nagyon nagyon fáradtan kelek… :D
2021. szept. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ugyan már, dehogy hülyeség. Minden vélemény érdekel. :)

Én vagy 20 évvel idősebb vagyok, de én is bulizok, amikor mód van rá. :D

Elég gyakran álmodom érdekességeket. Sokszor pl közben olyan zene szól, amit nem is hallgatok egyáltalán.

2021. szept. 23. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!